Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicával ebben...

Mit csináljak a cicával ebben a hőségben? Szegény csak piheg és fekszik egész nap, szinte látszik rajta a nemlétező izzadtság.

Figyelt kérdés
Szobacica panelban, gyönyörűszép fekete bundácskával, ami most jól megkínozza. Az előbb átturiztam a bundáját vizes kézzel attól picit felfrissül, de nem szokott sokáig tartani. hogyan segíthetek neki?
2012. jún. 19. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén szobacicám van,ő egész nap a hideg kövön fekszik.Esetleg fürdesd meg hideg vízzel.
2012. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen hideg vízben azért ne fürdesd meg, kicsit langyossal.

Nekünk is bent vannak a cicák ebben a melegben, mert azért bent mégis valamennyire hűvösebb van mint kint , de ezt is nehéz elviselni.

Egész nap a fotelben fekszenek mintha meg lenne dögölve, mellette a ventilátor egy kicsit fúj rá és kb 2 óránként iszik. Pár perce tettem a fotelbe konyharuhába bebugyolálva fagyott ásványvizes üveget és most arra rá hasalt :D

2012. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: és a fotelben egy hideg takaró huzaton fekszik amit gyakran fordítgatok, mert amire az egyik oldala felmelegszik addigra a másik jól lehűl :)
2012. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerelj fel légkondit
2012. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert milliomos vagyok... Bár a hasznosságodból ítélve, te egy kedves troll vagy...
2012. júl. 31. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!