Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elképzelhető hogy veszett a...

Elképzelhető hogy veszett a macskám?

Figyelt kérdés
Mindig ki jár csavarogni, most be van dagadva az egyik szeme, pár napja... egyik-nap hozzá nyúltam meg simogatni, és morgót meg nyávogót, és most kint fekszik az erkélyen nyávog és morog, jah és nem akar enni, volt olyan hogy hozzá nyúltam és el dőlt a magától. egyébként a szemét kamilla teával szoktam be borogatni, már kezd neki helyre jönni.

2012. jún. 20. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Annak, hogy a macskád veszett legyen, nagyon-nagyon minimális a valószínűsége. Én a helyedben orvoshoz vinném.
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy párzási időszak van, és azért ilyen ?
2012. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A macskád a párzási idő miatt csavarog. A leírásból gondolom, hogy kandúr, és valószínűleg nagy verekedésben volt más kandúrokkal. Ezek nem a veszettség tünetei, hanem a kimerültségé. Ennek ellenére, ha kijárós cica, tessék beoltatni veszettség és egyéb bajok ellen is!
2012. jún. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most már minda2ő szeme be van dagadva, szalámiból a kedvencét vettem neki tegnap, mert a konzervét eszi meg.

És mikor oda adtam neki a szalámit, persze kisses darabokban, és ahogy megpróbálta meg enni, hatalmasat nyávogót, nyilván ahogy eszik fáj neki, már máskor is volt így, de akkor a szeme nem volt be dagadva. El vinni állatorvoshoz csak szombatom fogom tudni, mert nincs előbb rá pénzem.

2012. jún. 21. 10:45
 5/10 A kérdező kommentje:
*konzervét nem eszi meg.
2012. jún. 21. 10:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor simogatod lehet, hogy azért morgót és nyávogót mert azt hiszi, hogy a szemét akarod bántani, és ha így van akkor elég rendesen fájhat neki. Ha az erkélyen csak simán nyávog az a párzási időszak miatt is lehet bár ez attól függ, hogy hogyan és milyen hangon nyávog. Én is szoktam hallani éjszaka az ablakból, hogy a szomszéd macskája elmegy az ablak alatt és nyávog meg morog.

A kamilla pedig nem olyan jó ha azzal törölgeted a szemét, csak kiszárítja neki. Szerintem ne borogasd semmivel a szemét majd az orvos ad szemcseppet vagy valamit.

2012. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a veszettség szinte kizárt de vidd dokihoz hamar
2012. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
El vittem nem veszett hálaistennek, nos kapott szemcseppet, és mára már jobban van.
2012. jún. 22. 12:10
 9/10 anonim ***** válasza:
hurráá :)
2012. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Örülünk :)


AQz enyém viszont lehet, hogy megveszett, mert barátságos, bújós és nem olyan antiszoc, mint szokott lenni :)

2012. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!