Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy 3 éves fiú cicám. Ma...

Van egy 3 éves fiú cicám. Ma elkezdett remegni a hátsó lába, meleg a füle és száraz az orra. Egésznap fekszik, pedig eleven, rossz kiscica. és nagyon hullik a szőre. Rendesen eszik és iszik. Lehet csak a melegtől van? Vagy beteg?

Figyelt kérdés
Ma át töröltük egy kicsit vizes törölközővel, de nem változott semmi. Köszönöm előre a válaszokat.
2012. jún. 22. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Hol tartjátok? Ha bent tartjátok, bent milyen idő van? Ha kint tartjátok, lehet, hogy csak a meleg miatt van, és jobban lesz, ha hűvösebbre fordul az idő. De azért vigyétek el orvoshoz.
2012. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a melegtől van rosszul, akkor a hátsó lába nem remeg. Sajnos semmi érdemlegest választ nem tudok rá adni. Azért még párszor töröljétek át vizes törölközővel, legyen mindig friss hideg víz előtte.

Ha holnapig nem javulna a helyzet, mindenképpen hívjatok állatorvost. :)

2012. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ami eszembe jut mint ok az a meleg vagy kiszáradt(ha sürü a vére akkor az izomnak nem jut elég oxigén és elgyengül ez okozhat remegést) vagy megverték keress sebre utaló nyomot és ha akar ha nem itasd.Egyszere ne sokat mert az is árthat neki.Ha nem segít vidd el a dokihoz.Ja meg ami nem valószinü de lehetséges az izom sorvadás, de nem hiszem.
2012. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma már szinte teljesen jól van, már este is játszott meg rohangált, meg ma is. Szerintem a melegtől volt neki ennyi baja, de a rángás nem múlt el, ugyhogy visszük dokihoz a jövőhéten.
2012. jún. 23. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobban van már a cica, kiderült, mi okozta a bajt?

Én azt mondtam volna, hogy lázas, mert olyankor gyakran kialakul magnézium, ill. kálium hiány és attól remeghet a lába, lehet izomrángása.

Mit mondott az orvos?

2012. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!