Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másfél éve festem a hajamat...

Másfél éve festem a hajamat (feketére) de sajnos eléggé hullik és száraz is nagyon, viszont semmi humorom visszafesteni, sőt lila csíkokat, melírokat szeretnék bele. Nincs valami balzsam vagy pakolás ami helyrehozná?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az is sokat segít, ha hajmosás után balzsamot is használsz. Vagy a méz még csodákra képes.
2010. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elseve méhpempős pakolás/balzsam,diret száraz,töredezett hajra.. az én kiszőkített majd sötétbarnára festett hajammal csodákkat csinál aami eleve száraz na de ettől nagtyon puhaa. ugy szeretem :D .. :)
2010. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Használj olyan hajfestéket amiben nincs ammónia, én amióta ilyet használok egyáltalán nem törik és nem is hullik annyira. Én lilás-fekete vagyok. Ja és az is nagyon jó, ha minden hajmosás után használsz balzsamot, néha pakolást is.
2010. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy én a Herbal essences sampont, balzsamot ajánlom. Nagyon jó a kék, ami hidratálja a hajat és a lila is, ami töredezett hajra jó, plusz nagyon jó az illatuk. :)
2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :)
2010. júl. 5. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!