Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pakolást tegyek a...

Milyen pakolást tegyek a hajvégemre? Száraz és töredezett és hullik!?

Figyelt kérdés
a tojássárgája és sör az használ? vagy ti mit használtok a hajatokra?
2012. jún. 4. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

először is le kell vágni a töredezett részt! sajnos az eltört hajat már semmi nem javítja meg. hidd el, hónapokig harcoltam, de a töredezett hajon csakaz olló segít. nekem is időbe tellett míg beletörődtem.

ha a hajad vége már nincs eltörve, hetente kend be egyszer vagy 2x felmelegített ricinus vagy extra szűz olíva olajjal, hagyd rajta ameddig csak tudod (akár éjszakára is!), aztán moss hajat. és ami a legfontosabb: minden hajmosásnál használj valamilyen balzsamot!! nagyjábólennyi.

2012. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :) de a balzsamtól zsírosodik a hajam :S
2012. jún. 4. 16:49
 3/4 anonim válasza:
Nekem még a méz + nyers tojás keveréke segít. Kend a hajadra, hagyd rajta egy 15-20 percig, és mosd meg.
2012. jún. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a balzsamot nem a fejtetőre kell tenni, hanem a haj félhosszára és főképp a hajvégekre. 2. voltam
2012. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!