Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja a cicának a salátától?

Lehet baja a cicának a salátától?

Figyelt kérdés
A macskánk él-hal a salátáért. Ha látja, hogy csinálom, ott nyávog és kaparja a lábamat, hogy adjak neki. De mivel ragadozó állatról beszélünk, csak félve adok neki egy-egy darabot. Viszont annyira szereti, hogy nincs szívem megvonni tőle :) Lehet komolyabb baja tőle a jövőben?
2012. jún. 23. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, de nem azért mert növény.

Azért mert a saláta a levelében raktározza el az összes méreganyagot, ami általában nem kevés. Főleg a piacos nagyüzemi termelésű salátában.

A macskának meg a májában raktározódik, ami nem valami egészséges dolog.

2012. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem lesz tőle baja, nyugodtan adjál neki. Az enyém is szereti a zöldségeket.... .)
2012. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
szerintem nem:) a mién paradicsomot imádta, annyira, hogy lelopta az asztalról, amikor leszedtük őket a kertből:) füvet is esznek ha fáj a hasuk, szóval semmi baja nem lesz tőle:P
2012. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
nekem a cicám a nyers krumpli héját lopja el :D
2012. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem :) Igazából nem kap olyan veszedelmes mennyiséget :)) Köszönöm a válaszokat, nagyon jó tudni, hogy mások cicái is beálltak vegetáriánusnak :))
2012. jún. 23. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

4-es vagyok


nekem kb. mindent megeszik még a cica :) imádja a főtt krumplit, a fött tojást, a kukoricát, a bogarakat, de szereti a húsokat is :) főleg a kiscsibéket amiket fogalmam sincsen honnan lop, de még élnek amikor elhozza és eszi meg nálunk :D ja és pitizni is megtanítottuk, mert nem nyávog, gondoltuk akkor kutyának még jó lesz :D

2012. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nahát, elég különleges cicátok van, meg kell hagyni! :D A miénk csak akkor pitizik, amikor sajt a tét :))
2012. jún. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!