Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A nyers húst ha kiveszem a...

A nyers húst ha kiveszem a mélyhűtőből meddig adhatom a cicának? Meddig nem romlik meg biztosan?

Figyelt kérdés

4-5 alkalom mire megeszi a lefagyasztott tálkában lévő húst, így több mint egy napot van elől,de hűtőben.

Illetve ha kiveszem és a rendes hűtőben tartom, olyan "hidegen" adhatom egyből a cicának, vagy melegíteni kell kicsit?


2012. jún. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyers húst szerintem ne adj neki.

Az enyém is a nyers csirkemelltől kapott bélgyulladást.

2012. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig bárkivel beszéltem azt mondja nyersen adjam, csak fagyasszam le előtte pár napra és akkor nem lesz semmi gond. Te lefagyasztás után adtad? Amúgy nem csak csirkemellet adok, hanem zuzát, májat, szívet is.
2012. jún. 17. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Hidegen ne add, mert attól valóban beteg lehet. Én is nyers hússal etetek, de kimérem a 10 dkg-t, reggel elosztva adom 2 cicának. Este előveszem, reggelig pont jó a hőmérséklete. Csinálj akkora adagot, amit egyszerre megeszik. Kényes orruk van, enyémek nem eszik meg a másnaposat, mert akkor már van egy kis stichje. Főzve nem eszik meg. Megbeszéltem az állatorvosunkkal, mielőtt adtam volna nekik.
2012. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek hogy le volt-e fagyasztva mert kb. már vagy 7-8 éve volt, de akkor lehet hogy nem volt, nem tudom.
2012. jún. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor sima hűtő hidegségűt se adjak neki, legyen egy kicsit szobahőmérsékleten?
2012. jún. 19. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szobahőmérsékleten add neki. Mikróban pár mp-ig megforgatod. De úgy is jó, ha egy kanál forró vizet keversz hozzá.
2012. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már írtam a tenyésztőnek is hogy mennyi rosszat olvastam(nem csak itt) a nyers húsról így most várom a válaszát. Ma megfőztem neki, lassabban ette de megette. Remélem nem lesz baja. De a tenyésztő elég sok macskát nevel, nevelt, és állatkórházban is dolgozott, nem hiszem hogy hülyeséget mondana. Meg biztos nem minden macska esetében vannak azok a betegségek amiket olvastam ( májtól vmi nyaksorvadás) nem hangzik vmi jól. Azért köszi a segítségeket, majd megírom a tanácsait.
2012. jún. 19. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!