Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen büdi a cica popsija?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy nedves törlőkendővel megtörölgetem neki, elég kellemetlen szaga van.

Szabad olyannal?

Vagy nem tenne jót neki?

Mit ajánlotok?



2012. jún. 24. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg törölheted, de nem hiszem, hogy az hosszú távon segít. A bűzmirigyéből jön ez a szag.
2012. jún. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De akkor mit csináljak?

Olyan kaki szaga van... :S (bocsi a nem túl gusztusos fogalmazásért, de másképp nem tudtam )

2012. jún. 24. 11:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon érződik, már messzebbről is, nem csak ha oda szagolsz neki, akkor én megmutatnám egy állat orvosnak. Komoly gondokat okozhat, egy eltömődött bűzmirigy. A fenekét nem húzza a földön?
2012. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem húzza a földön, és messzebbről nem érezni, csak ha odabújik, vagy konkrétan odaszagolok. :S

(kb másfél hónapos kisfiú cicáról van szó amúgy)

2012. jún. 24. 11:46
 5/10 okoska31 ***** válasza:

akkor az a bűzmirigy.

Tartsd lakáson kívül.

egyébként nem hiszem, hogy hagyná a macskád, hogy a seggét törölgesd. Nem menne utána oda hozzád.

Ő ugyanis nem érti, mert nem zavarja, hogy mi bajod van, ami miatt törölgeted:)

2012. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Maxitabi ***** válasza:

Ha nem a bűzmirigy, akkor kakilás után sima vízzel megmoshatod (amúgy anyukája nyalná le a kölykökét),a törlőkendőt nem ajánlom, mert utána a cica is lenyalja a vizes szőrt és valószínűleg tele van vegyi anyagokkal, ami nem tesz jót a cicának. Lehet, hogy túl lágy a széklete???

Akkor száraztáp picit beáztatva..

2012. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdeztem hogy szabad-e mert gondoltam, hogy vannak benne vegyi cuccok.

Lakáson kívül nem akarom tartani, mert egyrészt kicsi még, szobacica, és van egy kutyánk akivel még nincs összeszoktatva, és ő kint van. (Nem a kutya részéről lenne gáz, mert találkoztam már és nagyon odavolt a kutya, nyalni játszani akart vele, a cica fél tőle nagyon...)

2012. jún. 24. 18:13
 8/10 A kérdező kommentje:

Jah, nincs túl lágy széklete, teljesen normális, és nem "keni össze" magát.

Lehet, hogy csak arról van szó, hogy kicsi még és nem tud úgy tisztálkodni, mert tényleg csak akkor érezni amikor odaszagolok...vagy mikor nagyon közel bújik.

2012. jún. 24. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Régen az én cicámmal is volt ilyen, de mindig csak addig, amíg nem fürdött, utána nem éreztem. Most már rögtön kakilás után fürdik, így soha nem érzem.
2012. jún. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát majd biztos még meg kell tanulnia igényesen mosakodnia, mert kicsi még.

(ma amúgy nem is éreztem)

2012. jún. 25. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!