Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egészséges 150 macskával egy...

Egészséges 150 macskával egy házban élni?

2012. jún. 25. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzelem milyen szag lehet abban a lakásban?!?
2012. jún. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már 3 macskával sem nagyon egészséges együtt élni hátmég 150 el. Én onnan menekülnék.
2012. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Vicuska87 ***** válasza:

Oda azért egy állatvédőd, és egy ÁNTSZ-t kihívnék.

Te jó isten, szegény macskák. Micsoda fertő lehet ott.

2012. jún. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezért a nőt már simán le lehetne csukni.
2012. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem néztem meg a videot de az animal planeten az xy állam (elég sok vol) állat rendőrség című sorozatában elég sok ilyn idöshölgy volt, aki állatgyüjtő volt... az állatokat azonban nem volt pénze ivartalanitani így azoka lakásban szaporodtak... az ilyen néniknek mentálhigiénés problémáik vannak és csak hosszas meggyőzés után lehet őket rávenni arra hogy legalább a cicák egy részét elvigyék az állatmentők
2012. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a macskákat, de ezt már undorítónak tartom.
2012. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen toxoplazmózis!


"A Toxoplazmózist egy parazita egysejtű, a Toxoplasma gondii okozza, ami befészkeli magát az ember agyába, apró változásokat generálva. Nem csak emberek kaphatják el, a patkányokra például olyan tudatmódosító hatással bír, hogy többé ne féljenek a macskától. A kísérletekben bebizonyosodott, hogy az egészséges patkány messze kerüli az olyan helyet ahol macska vizelet szagát érzi, míg a fertőzött egyedekben nem keltett félelmet."


Kiegészítés: Nem elsősorban az emberekre hat, hanem elsősorban a rágcsálókra, (mert azokat vadásszák a macskák, akik a végső gazdák, míg a rágcsálók, egyéb melegvérű állatok -és az ember- a közti gazda)


Az ember tudatmódosulása nem abban nyilvánul meg, hogy ne féljen a macskáktól (mint az egereknél, hogy könnyebben elkaphassák őket a macskák) hanem abban, hogy extrém módon ragaszkodnak a macskákhoz. Megmagyarázhatatlanul vonzódnak hozzájuk, és nem tudnak nélkülük élni.


"A betegség általában enyhe formában jelentkezik. A világ népességének kb. egy harmada fertőzött valamilyen formában Toxoplasmával"

Wiki

2012. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 !

Ezek a tipikus "macskás nők" általában mind toxoplasozisban szenvednek.

Sajnos ez egy ördögi kör, mert minél több macskával él együtt, annál valószínűbb a felülfertőzés veszélye!

2012. jún. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amint látom mind egészséges és gyönyörű, van akinek 1 van de borzalmas állapotban...nekem tetszett a video, bár nekem sajnos nincs cicám, de régen 1 maine coonom volt :)
2012. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A 150 cica egy lakásban talán tényleg egy icipicit sok, de én is úgy látom, hogy mind tiszta, ápolt és egészséges. Ha a nő szomszédainak nincs ezzel bajuk, akkor nekünk itt miért lenne?


Hetedik: Azt meg honnan veszed, hogy emberben a toxoplazmózis-fertőzés kórós macskaszeretetet vált ki? Ha ez így lenne, akkor a világ lakosságának fele macskák tucatjait tartaná a lakásában.

2012. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!