Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharagudott rám a cicám,...

Megharagudott rám a cicám, mert egy hétig a nagyimnál voltam. És a cicám nem fogta fel hogy miért tüntem, el. Mit tegyek? Még maradtam volna, csak a cicám miatt jöttem haza. Elég ha 3 naponta hazajövök?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

hehe, szerintem kérdezd meg a szüleidet. Amugy az állatok nem haragtartóak.

Nekemis van két macskám és egy hétig nem voltam otthon. Nem lett bajuk. kibírták

2009. júl. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
megbékél 2-3 napon belül sztem :) kutyám is ha valami nem úgy van ahpgy akarja megsértődik és engesztelnem kell :)
2009. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nyalizz neki sokat egy pár napig,és megbékél!
2009. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
beszéld meg a macskával...
2009. júl. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a görimmel voltam így. Egy hétig voltam oda. De ahogy kapott két simogatást, egyből szaladt, és "puszit" adott. Ne aggódj, a cicák nagyon szeretetigényes állatkák, megbékél hamar:)
2009. júl. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok olyanok mint a gyerekek:) Nyugi megbékél előbb-utóbb. Kicsit kényeztesd:)
2009. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az én bébim is ilyen..3 napot nélküle vagyok, és kiborul. Szerencsére már leszokott róla, de ha 3 napig nem voltam otthon, akkor a 3naptól kezdve az ágyamba pisilt...:( pedig kijárós cica...gy

De azóta valahogy megszokta hogy néha el kell mennem, és tudja hogyha hazajövök akkor addig kényeztetem amíg el nem küld a sunyiba. :)


MOndjuk az én cicóm azért is ennyire ragaszkodó, mert 3hetes kora óta neveltem és nem váltunk el egy percre sem. :)


Megbékél veled hajrá! :)

2009. júl. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kibékültünk!!! egy kis párizsi, és egyéb finomság megoldódott a probléma :)
2009. júl. 8. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj de aranyosan mondtad! "Kibékültünk" :) Igazi állatbarát lehetsz! :)
2010. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!