Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csinálok egy hetes tisztító...

Ha csinálok egy hetes tisztítókúrát és napi szinten futok mellette, utána egy hétig naponta infraszaunázok (mondjuk délelőtt és délután is 2-szer) eltűnhet a narancsbőröm? Vagy hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés

ha állok nem látszik, csak ha leülök :S

szóval nem olyan nagyon durva.

tapasztalatok?


2011. jún. 19. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

hihi :) Nekem pont akkor látszik ha állok! Khmmm.. Boccs az offért!


Nem tudom hogy kell eltüntetni! Állítólag genetika, és valakinek el sem tünik! De Anyukámnak (55) egy deka sincs, Ő minden nap bicózik!

2011. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 nap után nem lesz erőd futni.
2011. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?:/
2011. jún. 20. 08:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Futás + egészséges ételek, kevés szénhidrát, sok fehérje, sok folyadék, ennyi :)
2011. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és szerinted mennyi idő után fog látszani valami?:)
2011. jún. 20. 10:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lassan 5. hónapja csinálom, szépen lassan, nem sürget az idő. Igaz én aerobict csinálok télen, jó időben meg bicaj. kb. 1,5 hónap után már kezdett látszani az eredmény. Nah meg én nem vagyok egy kínzó típus, havonta 1x belefér egy kis édesség meg ilyenek :)
2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tisztítókúra mellett ne fuss, nagyon veszélyes! Nem hallottál az eléhezésről? Ez egy spec. jelenség, ami a maratonistáknál vagy a teljesítménytúrázóknál jelentkezik, amikor nagy távot tesznek meg, de nem pótolják az elvesztett tápanyagokat, ásványi sókat, folyadékot.Különben a narancsbőrt 2 hét alatt úgysem lehet eltüntetni, ez a módszer viszont egészségre ártalmas + kevéssé hatékony. Tisztítókúra helyett elég egy szénhidrátszegény diéta, futni elég heti 2-szer, viszont igyál sok vizet, csinálj zöldség-gyümölcs turmixokat, próbáld ki a Callaneticset és a Forever Slimet!
2012. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!