Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt látom egyik napról a...

Azt látom egyik napról a másikra, hogy a 4 hetes fiú kiscicám elvan gyengülve, amikor menni akar, alig tud, és remeg a lába, a nózija száraz, viszont nyalogatott az anyacica konzervjéből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha a tesói játszani szeretnének vele, akkor meg ingerlékeny lesz, úgy értem harap, fújtat, morog.

Segítsetek minél előbb kérlek titeket. :(



2012. jún. 28. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
orvos mit mondott?
2012. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
orvos még nem látta, de nem tudom mennyibe kerülne megvizsgálni. nem fajtiszta cica.
2012. jún. 28. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy azért remeg mert még nem tud rendesen járni?

az orr szárazsága pedig hő emelkedésre, lázra utal

2012. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az elmúlt napokban mindegyik kiscica rohangált, mindenfele problémák nélkül, ma meg amikor oda mentem megnézni őket, láttam hogy valami nem stimmel. most alszik.
2012. jún. 28. 13:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Magát a vizsgálatot valahol ingyen is elvégzik. Szerintem érdemes lenne elvinned állatorvoshoz minél hamarabb, mert ezek lehetnek valami komolyabb betegség kezdeti tünetei is.
2012. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adj neki vizet, ha nem issza magától, kicsit rakj az orrára. Féregtelenítve, bolhairtózva vannak? Nem lehet, hogy macskanátha? Az ellen van oltás.
2012. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a mi kiscicánkkal is néhány napja. Ő 5 hetes, 1 hete volt nálunk, mikor felfigyeltem arra, hogy nem nagyon mozog, ha mégis, akkor gyengék a lábai, remeg. Alig evett, gyorsan fogyott. Előtte jó étvágyú volt és nagyon eleven. Az állatorvos hőemelkedést észlelt nála, kapott valamilyen injekciót (étvágygerjesztőt és szteroidot). Azt mondta, hogy talán a nagy ugrabugrában meghúzódhatott a lába vagy ilyesmi, de nem komoly. Viszont a hőemelkedés miatt mindenképp érdemes volt elvinni. Még aznap megjött az étvágya és mostmár olyan életrevaló, mint ezelőtt.:) Szerintem vidd el, te is megnyugszol és ő sem szenved tovább.

26/N

2012. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 emir72 ***** válasza:

3-5 ezer Ft-nál nem fog többet kérni az állatorvos, még akkor sem, ha kell neki pl. egy antibiotikum injekció vagy bármi más. Ennyit azért meg kellene, hogy érjen a maccsod élete!

Ha ennyid sincs, akkor is vidd el a dokihoz, és kezd azzal, hogy nincs egy vasad sem. Biztos vagyok benne, hogy 10 állatorvos közül legalább 9 ingyen is meg fogja vizsgálni. 2-3 pedig egy egyszerűbb kezelést is bevállal! (Azért ne élj vissza az Elhivatottakkal - ez nekik pénzbe kerül)

2012. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!