Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elötötték a macskámat, lehet...

Elötötték a macskámat, lehet hogy agyvérzést kapott?

Figyelt kérdés
Mozogni tud, de a szája eléggé félreáll, meg az egyik szeméből folyik valami néha. Néha ha hozzá akarok érni morog, meg fúj. Úgy sajnálom, mit csináljak vele?
2012. jún. 30. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatkórházba kellene vinni! Ott ultrahanggal megállapítják, hogy mije sérült, megműtik, ha kell, vagy elaltatják, ha gyógyíthatatlan és csak feleslegesen szenvedne.
2012. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonnal orvos, vagy nem él holnapig!
2012. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ma ütötték el, tegnapelőtt este kb. Hallottuk a koppanást meg macskanyávogást, párom kinézett az erkélyen, és látta a macskát kifeküdve. Mire kiértünk a házból a macska nem volt sehol. Akkor még nem tudtuk biztosra h az én macsekom volt. Másnap este találtam meg a macskát elbújva. elvittem a helyére, próbáltam tejjel itatni, most konzervet tudtam neki adni úgy hogy nagyon feldaraboltam. De létezik olyan h agyvérzést kap a macska? Olyan mintha nem ismerne meg.
2012. jún. 30. 23:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elütik a macskát, első, hogy orvoshoz mész, nem itt kérdezgetsz! Persze, hogy lehetséges, az is, hogy eltört valamilye és borzalmas fájdalmakat él át! Ha egy kicsit is szerető és felelősségteljes gazda vagy, nem tejjel itatod és eteted, hanem rohansz a sürgősségire!!
2012. jún. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy eltört az álkapcsa.... vidd orvoshoz ha lehet még ma
2012. jún. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megnézetem orvossal, nem akarom kínozni.
2012. jún. 30. 23:46
 7/11 anonim válasza:
majd mond meg, h mi volt.
2012. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, nem itt kéne írkálni, hanem kihívni egy sürgősségi állatorvost! Amikor a macskám egyszer az éjszaka közepén valami furcsa bénulásos rohamot kapott és láttam, hogy nincs tudatánál, azonnal kerestem egy ügyeletet és hívtam egy orvost. És még a pénz se kifogás, ugyanis nekem sem volt. Megmondtam az orvosnak, hogy nem tudok most fizetni, mondta, hogy rendben, majd beviszem az egyetemre. Ha a gyerekeddel történne mindez, akkor is itt kérdezgetnél?
2012. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem hívtam állatorvost, mivel a macska nem volt meg 2 napig, tegnap este jött elő vhonnan. Evett rendesen. Most is megvan, de nagyon fél, mindig elbújik. Érthető h megijedt, sztem nem fog autók közelébe menni mostanában. Úgy néz ki jól van, a szemére kell valami, mert az még piros neki.
2012. júl. 3. 10:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akkor is jó lenne ha látná orvos...Feltéve ha nem akarod őt kínozni, mert lehet, hogy belső sérülése van.
2012. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!