Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért dögölhetett meg az...

Miért dögölhetett meg az egyik hullámos papagájom? Lehet hogy agyvérzést, vagy szívinfarktust kapott?

Figyelt kérdés

Ma reggel semmi baja nem volt eleven volt meg minden, aztán egy pár ora mulva kimentem megnézni, akkor már lent volt a ketrec alján és a többiek csipkodták, aztán elis pusztult.

Pedig nem is volt olyan öreg még egy éves se volt.

Vagy lehet h valami betegsége volt?Pedig nem látszott rajta semmi, szép nagy, és egészséges volt.

Ha netán valami betegség lehetett az oka,akkor a többi 16 papagáj is elkaphatja? vagynem?


A válaszokat elöre is kössz


2010. jún. 14. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a nagy meleg miatt :s
2010. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne rakd őket a napra! este fele rakd ki őket, akkor nincs olyan meleg már.
2010. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek kint a napon, hanem kint az udvaron a kazánházban vannak, és mondjuk ott sincs olyan hüvös,de azért nem a napon vannak, és párfokkal jobb idö van ott bent mint kint.
2010. jún. 14. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát... nekem az volt, hogy élénk volt semmi baja se volt elmentem 5 percre és maikor visszajöttem meghalt :"(
2010. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!