Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám hűteni szegényei...

Hogyan tudnám hűteni szegényeimet?

Figyelt kérdés
Sajnos panelban élünk,és itt nagyon meleg van. Nagyon sajnálom őket,és valahogy szeretnék egy kicsit segíteni rajtuk.:)
2012. júl. 1. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor fekszik,akkor szoktam rá spriccolni egy kis vizet..élvezi is.Ma fürödni fog az én macsekom,mert nagyon meleg van.
2012. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pfff ez jó kérdés. Esetleg egy ilyen kis permetezőbe tehetnél hideg vizet és azzal spriccelnél rájuk egy keveset még jól is esne nekik és mégsem áznak szét. Bár nem tudom hogy ott panelba milyen a hideg csapvíz mert nálunk aztán pokoli meleg hiába folyatom ki nem sok értelme van.
2012. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegyél ki nekik egy lavór vizet, hátha belemennek hűsölni.
2012. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen permetezni szoktuk,csak a pici most gyógyul a náthából és nem tudom hogy ártok e neki ezzel.
2012. júl. 1. 10:44
 5/8 lulu200 válasza:
szerintem a picit csak éppenhogy egy kicsit vizezd, mert ha náthás volt, akkor nem lenne jó neki.. szerintem nem. :)
2012. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) még egy kérdés. Úgy néz ki,hogy nem sokára megyünk ki Írországba dolgozni,hogy tudom ki vinni a két pici életemet?:)
2012. júl. 1. 11:05
 7/8 borcsi02 ***** válasza:
Azzal tudod hűteni őket,hogy a kis csuklójukat hideg vízbe mártod,vagy hideg vizes szivaccsal mosod,mert ott fut a vénájuk,és így tudod kicsit hűteni az egész szervezetüket.Már ha hagyják.Ez a módszer nagy bundás kutyáknál is működik.
2012. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 borcsi02 ***** válasza:
Ja,és hogy hogyan tudnád kivinni őket..hát,számolj azzal,hogy állatot repülőn külön díj ellenében,a csomagtérben lehet szállítani,megfelelő ketrecben,stb.Nem egy olcsó dolog,de megoldható,ha van rá kereted.
2012. júl. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!