Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valahogy hűteni a...

Lehet valahogy hűteni a hörcsög terráriumát? Félek hogy hőgutát fog kapni a nagy melegben.

Figyelt kérdés
Most még nincsenek nagy melegek de tudom hogy nyáron lesznek és és nemsokára kapok egy hörcsögöt. Nagy valószínűséggel terráriumban fogom tartani csak azt olvastam hogy abban nyáron nagyon melege lehet szegény hörcsögnek. nem lehetne valamivel lehűteni az akváriumát? én arra gondoltam hogy jégakkukat becsavarok törcsibe (hogy ne csöpögjön olvadás közben) és odateszem a terrárium üvegéhez (kívülről) és amikor már nem olyan meleg a levegő akkor elveszem... és így tovább... mondjátok ez hülyeség? :D még nem vagyok gyakorlott úgyhogy légyszi ne röhögjetek ki

2012. jún. 4. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, de egy egyszerű műanyag flakont vízzel töltve a mélyhűtőbe teszel, aztán berakhatod az akváriumba is. Tehetsz be egy csempét, vagy egy járólap-darabot is, azt is lehet időnként hideg vízzel visszahűteni.

Próbálj olyan helyet keresni az akváriumnak, ahol nem éri közvetlen napfény.

2012. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kezdve ott hogy veszel neki egy ketrecet. a terrárium hüllöknek rovaroknak stb-nek való , nem emlösnek. magába zárja a meleg használt levegőt föleg nyáron...ugy hütened a legegyszerübb. azt irtam volna hogy ventillátort rakj le nem mesze töle de ha az a levegö bemegy az akváriumon nagyot nézek.....
2012. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a hörimet ugyan ketrecben tartom de így is megkukul nyáron. én módszerem is a jégakku, csak ugye nekem könnyebb dolgom van. 4et szoktam behűteni neki, és további négyet előhűtök. napi kétszer cserélem ha nagyon meleg van, kettőt berakok a ketrec alá, egyiket pont a kis faházikója alá, a másik kettővel pedig kívülről azt a sarkot rakom körbe ahol a faházikója van. nagyon élvezi ezt a klímaszabályozást :) ha kevésbé van meleg akk csak a házikóját rakom körbe kívülről a kettővel és alulra nem rakok neki. meg be szoktam lőni a ventilátort, de azt nem szereti túlzottan.
2012. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!