Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja a kiscicámna...

Lehet valami baja a kiscicámnak, ha citromos sört ivott?

Figyelt kérdés
A földön hagytam egy pohárba, ő meg beleivott, kiöntötte. Lehet tőle bármi baja??
2012. júl. 1. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
max egy jót pihen tőle,meg nyugszik egy kicsit ennyi,ha van jó hideg gyümölcsös söröd netán jeges akkor lehet nekik adni egy kicsit kutyának macskának.. de csak ilyen 1,5%os gyümölcsöset és csak jég hidegen egy két nyalást
2012. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Picit lehet, hogy becsíp. Semmiképpen sem jó, hogy beleivott, de nem hiszem, hogy két kortyba belehalna. Ha nagyon aggódsz érte, hívd fel az orvost, de szerintem semmi baja nem lesz. Az én kutyám egyszer 80%-os étcsokit lopott. A fél táblát megette mire észrevettem...:S Kutya baja se lett tőle, és csak hónapokkal később olvastam, hogy mekkora veszélyben volt.
2012. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Macskajaj lesz :)
2012. júl. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De cuki lehet :) Nem lesz semmi baja pár cicakortytól. Hát biztos melege volt na és hűsölni akart :) Ne aggódj. Inkább simogasd meg a pocakját a nevemben :)
2012. júl. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már megnyugodtam. Kb délután 4-5 körül történt, azóta semmi baja. :))
2012. júl. 1. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, akkor semmi gond. :D Legalább ünnepelt egy kicsit. Most már azt is tudja, mi az alkohol. Valahol el kell kezdeni. xD
2012. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy baja lesz.Én egyszer azon kaptam a cicámat,hogy az asztalon ül és a teámat issza :)
2012. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hetedik: Ez még semmi! Pár hete kikészítettem egy fél csirkemellet (feldarabolva), hogy megsüssem. Pár percet voltam távol a konyhából, s mire visszamentem, az egyik cicám az egészet felfalta. És olyan ártatlan képpel nézett rám, mint a ma született bárány.


Egy kevés sörtől vsz. nem lesz baja, de jobb az óvatosság. Lehet, hogy a máját egy kevés alkohol is erősen igénybe veszi, végül is a macska étrendjében az utóbi pár millió évben nem volt jellemző az alkohol.

2012. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!