Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy túléli...

Mennyi az esélye, hogy túléli a műtétet?

Figyelt kérdés
A cicám egyre kevesebbet kezdett enni,majd az utóbbi 2 napban már semmit nem lehetett vele megetetni.Elvittem állatorvoshoz,talált a veséje körül egy daganatot,ki is van száradva,pedig rengeteget ivott.Azt mondta az állatorvos,hogy felnyitja a hasát,megnézi pontosan hol a daganat,mekkora stb.megpróbálja megműteni.Most szegény cicust ott hagytam,mély altatásba van.Holnap műtik..mennyi az esélye,hogy túl éli és felépül,esetleg valaki volt már ilyen helyzetbe?Az állapota most jelenleg nagyon rossz...:(( nagyon félek..nem akarom elveszíteni...:((14/L
2012. júl. 2. 20:16
1 2
 11/12 borcsi02 ***** válasza:
Ó szegényke..Nagyon sajnálom.Ebben a helyzetben nem lehet vigasztalót mondani.Talán mégis annyit,hogy biztosan szép és boldog élete volt nálad,mindent megkapott,szerettétek,és az utolsó napig küzdöttetek érte.És ezért az életért mindig hálás lesz,akárhol is van most!Az idő majd enyhíti a fájdalmad,tudom,mert én is hasonló cipőben járok.
2012. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!