Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy hosszú...

Mennyi az esélye, hogy hosszú szőrű cicák születnek?

Figyelt kérdés

Van egy félperzsa cicám. A cicám apukája cirmos színű perzsa, az anyukája fekete házi macsek.

Szerintetek lesz hosszú szőrű cica is? Az apa macska házi fekete vagy sziámi cica. (a félreértések elkerülése végett, mindegyik cicát megtartom).


2011. ápr. 27. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Esély van rá, bár nem olyan sok.

A nagyszülők külső jellemzői vagy nagyon megjelennek az utódokon, vagy nagyon nem. Mint embereknél.

Ha hasonlít, akkor kiköpött nagyapja/nagyanyja.

2011. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így tapasztaltam eddig. Ők lesznek az első kicsinyei (eddig sikerült megoldani, hogy bent legyen amíg tüzel), de barátnőmék cicája is úgy lett hosszú szőrű, hogy a nagyszülő volt main coon.
2011. ápr. 27. 23:04
 3/5 A kérdező kommentje:
*maine coon
2011. ápr. 27. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lesz hosszú szőrű cica .

Egyszer nálunk kutyával volt így az egyik kennelbe mindkét szülő rövid szőrű volt és hosszú szőrű(drótszőrű) kutya született. (Jack Russel Terrier)

2011. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
annyi ,hogyha hosszú szőrű cica génnye is van benne. pl. perzsa
2011. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!