Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfogja szokni a ventilátort/...

Megfogja szokni a ventilátort/klímát a cica?

Figyelt kérdés
Sajnos napok óta 35fok van bent a lakásban és este kibírhatatlan ventilátor nélkül elaludni...viszont a cica nagyon fél tőle. úgy nyávog mint anno ivartalanítás előtt mikor tüzelt. Pedig ez a fajta venti zárt oszlopos ventilátor és a forgást is kikapcsoltam. Megfogja tudni szokni?Hogyan segíthetek neki megszokni?

2012. júl. 2. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
De akkor mi zavarja? A hangja?
2012. júl. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A negatív dolgokat valami pozitívval kell összekapcsolni. Tegyél neki oda valami finomságot, beszélj hozzá nyugodtan, és simogasd vidd oda a közelében és játssz vele. Ha te magad is sokszor vagy a venti közelében és látja, hogy nem történik rossz, pláne ha szeret veled lenni akkor csak megszokja előbb utóbb csak nem szabad erőltetni az nem vezet előre. Az enyém szereti, mindig alá fekszik a nagy álló ventilátornak pedig ő egy rettenetesen gyáva, félős nyúlbéci:)A kukás autó a mumusa. Attól retteg, legszívesebben kiszaladna a világból.
2012. júl. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát megpróbálom amit mondtál remélem sikerül de szerintem nem fog a közelébe menni:S megpróbálok játszani vele előtte meg a kajás dolgot hátha úgy könnyebb lesz neki. Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 2. 20:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Szegényem :) Vannak cicák akik zsigerből félnek dolgoktól.Pár nap és megszokja a látványát a lényeg az,hogy ne zárd össze a ventillátorral.A játék és a kaja is jó megoldás hátha oldódik kicsit.Mi is ma üzemeltük be a ventit és a macskák körbe ülnek és várják,hogy feléjük forogjon :D
2012. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát én sem bánnám ha bírná a ventilátort:D inkább takarja el a venti szele felét és bírja minthogy féljen tőle szegénykém:D
2012. júl. 2. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
tedd oda mellé amikor alszik és ha a macskád olyan lusta mint az enyém akkor amikor föl kell, nem is fog vele foglalkoznia hanem vissza alszik xD
2012. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én félős macsekom kimondottan szereti.
2012. júl. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát a macsekom egyáltalán nem lusta:D nagyon pörgős és hiperaktív:D de úgynéz ki hogy ma reggel már ottvoltam vele a venti elött és nemhúzta be a hasa alá a farkát már engedte magát picit,picit még lentvolt a farka de egész jól bírta pedig ráment a szél
2012. júl. 3. 09:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is tettem ki ilyen kérdésr :) Nem bírta elviselni,a szekrény alatt volt egy teljes nap-párom szedte ki onnan-nagyon félt.

Ma már szokott előtte feküdni,csak élvezi,mert itt is 32 fok van bent.

2012. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!