Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ezt hogy csinálja?

Szerintetek ezt hogy csinálja?

Figyelt kérdés
A macskám nem tudom hogy hogyan de néha reggelente tojásokat hoz haza,pontosabban tyúk tojásokat,ráadásul épségbe hozza az udvarba,ott meg leteszi,ami a pláne hogy minálunk nincsenek csirkék,szerintetek ezt hogy és mért csinálja?
2012. júl. 4. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:D

nálunk meg egy egész galambot szokott hozni! 3-szor is hozott már! és leteszi és semmi baja a galambnak az a durva! apám galambozik igy örül is az új jövevényeknek! hála a macseknak xD

2012. júl. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja,a reggelit a macsek szponzorálja :D
2012. júl. 4. 08:02
 3/14 anonim ***** válasza:
kedveskedik a gazdának:D
2012. júl. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ez az egyetlen furcsa dolog amit csinál,meg tanulta kinyitni az ajtókat,meg ha dühös akkor olyan gonoszan néz:D
2012. júl. 4. 08:08
 5/14 Maxitabi ***** válasza:
Tetszik a "dög"-vagány!!!
2012. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 borcsi02 ***** válasza:

Az ajtókinyitás nálunk is játszik.:)Én is meglepődtem.Kisebb korukban csak szinkronban lógtak a kilincsen a cicáim,hogy lenyomják a kis okosak,azóta szinte betörnek a fürdőszobába,ha meghallják a vízcsobogást,két lábon állva betolva az ajtót.

Nagyon ügyes cicád lehet!:)Állítólag büszkélkedni hozzák haza a zsákmányukat,és ilyenkor jó megdícsérni őket.A mienk többször csempészett már az ajtó előtt hagyott cipőnkbe ajándékot:színes falevelet meg gyíkot.:)

2012. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Õ nem ajándékot csempész a cipõbe,hanem a cipõt csempészi el:)
2012. júl. 4. 10:34
 8/14 anonim ***** válasza:

Ügyes macsek. A tyúkok gazdája meg bosszankodik, miért nem tojnak azok a lusta tyúkok. :D


Ezért a szomszédságban ne nagyon reklámozd a hazahozott tojásokat. :D

2012. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Anyósom régi macskája meg kicsi nyuszikat vitt haza mindig.De csak fehéreket.Mikor kint állt a kapuban és látta,hogy megy haza a zsákmánnyal, csak spurizott befelé,nehogy meglássa valaki,hol lakik az a cica.Tél végén mikor elolvadt a hó,a kert teli volt nyuszi bundával.Ennek már vagy 10 éve.
2012. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a miénk is tudja az ajtókat nyitogatni :D (első kettő válaszoló voltam!:D)
2012. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!