Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire jó a Sanabelle...

Mennyire jó a Sanabelle macskatáp?

Figyelt kérdés

Ma vettem 1kg-ot es a cicaim nagyon szeretik.Az uzletben azt mondtak,hogy szuperpremium(de persze ezt nem hiszem).Eddig a cicaim Cat Chow-t es meg valami Minkas Mix-et ettek.

Szerintetek jo?Etet meg valaki ilyen tappal?


[link]



2012. júl. 4. 12:00
 1/7 Maxitabi ***** válasza:
Nem szuperprémium, ebben igazad van, de a Happy Cat (minkas mix) és Cat Chow-nál jobb egy kicsit.(a Bosch gyártja, kutyakajájuk sem rossz). Abban, amit linkeltél első helyen szárnyashús áll- 20% -az összetételben, ez jó. Az már nem, hogy második, harmadik helyen kukorica és árpa-gabona nem kell, kukorica sem cicáknak. A többi rész ok, csak az E306 a végén zavaró... Szóval van ennél sokkal jobb minőségű is, de az RC-nél és a Hills-nél jobb (szerintem).
2012. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy prémium táp.Összetétel alapján szerintem jó.
2012. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Tudom,hogy jobb mint amit ezelott adtam nekik,ezert vettem most ilyent.

Varom a tobbiek valaszat is!!!

2012. júl. 5. 11:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Hali. egy abesszin és egy sziámi macsekom van azok is azt zabálják és bejön nekik. A szőrük csillog, nem betegek úgyhogy ár/minőség kategóriában sztem ez nem rossz választás.
2012. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában azok a jobb száraz tápok, amelyikek nedvesebbek és sötétebbek, nem csontszárazak. A nedves, sötét kajában több a hús, ez kell a cicának, kutyának. A csontszárazban inkább növények vannak, amire nem sok szükségük van. Tapasztalatom is az, hogy a nedvesebb száraz tápot sokkal jobban szeretik.

Úgy tudom, nincs belőle macska, de a Frolic kutyakaja ilyen.

2012. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Kivancsi vagyok a tobbiek velemenyere is!

2012. júl. 9. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eg ybarátnőm etet vele, neki az állatorvos ajánlotta. Szeirnte jó.
2012. júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!