Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fürdetése? Hogyan?

Macska fürdetése? Hogyan?

Figyelt kérdés
A macskám bolhás, és itt gyakorin a legtöbb helyen azt olvastam, hogy ilyenkor fürdetni kell a macskát. Nemrég megpróbáltam, engedtem langyos vizet egy lavórba, de mondanom sem kell, hogy a macskát lehetetlenség volt beletenni a vízbe. Vagy hogy kellett volna csinálnom? Esetleg bolhairtásra valami más módszer? A nyakörv azt hallottam,nem jó, esetleg valami cseppek?
2012. júl. 6. 11:33
 1/7 anonim válasza:

Létezik csepp is,de a legjobb,ha a macska nagyon utálja a vizet akkor samponos vizes kézzel simogatod amíg teljesen vizes nem lesz.

Muszáj valamilyen sampont vagy szappant használni mert a bolha csak attól illetve fulladástól döglik meg,de mivel ugye a macskád nem lehet vízbe tenni marad a másik megoldás.

2012. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Én légyírtóval leszoktam fujni,utána nemlátom 1-2 napig!Amikor hazajön nincsen benne 1-bolha sem!
2012. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De nem szabad,mert a macska lenyalja magáról és megmérgezi magát.

Tudom,hogy csak trollkodott a második amugy...

2012. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en kicsi koraban szoktattam vizhez es most 2 honaponkent furdetem
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fürdetni is. A nyakbőrénél megfogod és szépen megmerevedik, nem kalimpál. De kellemesebb megoldás egy megfelelő csepp a tarkójára. Strongoldot ajánlok elsőre. Pár óra és az összes kihullik megdögölve.Utána használhatsz más fajtát is.
2012. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nagy macskáknál nem merevedik meg.
2012. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem nagy macska, kb fél éves :) de fürdetni nem fogom, inkább kipróbálok egy cseppet. köszi a válaszokat:)
2012. júl. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!