Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatástalan Frontline?

Borcsi02 kérdése:

Hatástalan Frontline?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el,hogy alig egy héttel a cseppentés után undorító kövér bolhákat látok és szedegetek ki a cicám szőréből..És mennyi lehet még benne..(kinti-benti cica,és nem egy bolhafészekben élünk).Mi a franc értelme van ennek a cuccnak,ha ennyire hatástalan?????Egy hónapos hatásidő,védelem..na persze..És már nem az első eset,hogy befürödtünk ezzel a szerrel,nem is tudom,miért ezt vettük megint,de valamit muszáj adnom neki,és az állatorvos is ezt javasolta.Odafigyelve cseppentettünk rá,csak a bőrére ment,nem a szőrre,mert tudom,hogy ez fontos...Nevetséges az egész.Ti mit használtok?Valami bevált módszer?Én már próbáltam a fürdetést,bolhanyakörvet,másféle cseppentőket,és egyik sem vált be..:(
2012. júl. 7. 20:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja,és még hozzátenném,hogy a tuningolt verziót vettük neki, ami újrafertőződés,bolhapeték ellen is való,több,mint 3000 ft,ablakon kidobott pénz..
2012. júl. 7. 20:54
 2/12 anonim ***** válasza:
A Frontline egy kalap ... 3000Ft ért mit vársz? Nézz körül a piacon 3x ennyibe kerül ami ér is valamit.
2012. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Engem pont ez érdekelne,hogy mi az,ami használ is valamit,a pénz nem számít,csak a cica legyen jól végre.De állandóan ugyanazokat tukmálják:Frontline,Stronghold,Advocate.Hát,mindegyiket próbáltuk,mindegyik egy kalap .... .De igazából az állatorvosunkból tudtam eddig kiindulni,mert benne azért alapjáraton megbízok/megbíztam ilyen téren.Kicsit mellényúlt,úgy tűnik.
2012. júl. 7. 21:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megfelelően használod. Ezek többsége megelőzésre van, és ha már egyszer megjelennek nem elég a kutyát megfürdetni és becseppenteni megfelelő cseppel, mindent fertőtleníteni kell (kifejezetten bolha lárvákra valót), ahol az állat jár.
2012. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem kutyát akartam írni elnézést, macskát
2012. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te mit adsz a cicáidnak?
2012. júl. 7. 21:05
 7/12 anonim ***** válasza:

21:03-as vagyok

Nekem kutyám is és macskám is van. Amikor bolhásak lettek vettem kifejezetten bolhák és lárváik kiírtására a való cseppet )Frontline.. :) illetve egy sprayt, ami fertőtlenít, mert a bolháknak(+lárva,báb) állítólag csak 5% tartózkodik az állaton a többi 95% a környezetében. Így kimostam az összes fekhelyét, a szőnyegeket és lefújtam az állataim által érintett területeket a már említett sprayvel. Plüssjátékaikat is kidobtam/gumiból valókat lemostam. Hamar eltűntek a bolhák.

2012. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként azért lettek bolhásak, mert elfelejtettem őket becseppenteni és pont egy kóbor kutyust vittünk haza sétánk során.
2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze,hogy mindent rendszeresen fertőtlenítek,sikálok,a kosarától kezdve a szőnyegeken át,ahol fekszik,mindent,biztos,ami biztos.Ezért sem értem.Hogy lehet nem megfelelően használni?Akkor kezdett el bolhásodni a cica,amikor elkezdett kijárni,de már előtte is megkapta a cseppeket.Azóta is kapja,és az orvos szerint (aki többször cseppentett már rá saját kezűleg) a már benne lévő bolhák is megdöglenek a szertől.A biztonság kedvéért kértem újrafertőződés elleni verziót,és ha még elvétve lenne is bolha valamelyik fekvőhelyén,mivel megelőzésre,távoltartásra is jó,nem tudnának csak úgy boldogan belemászni..
2012. júl. 7. 21:13
 10/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm a spray-re vonatkozó tippet,kipróbálom ezt is mindenképp!
2012. júl. 7. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!