Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt az 5 éves...

Miért csinálja ezt az 5 éves kinti nőstény cicám?

Figyelt kérdés
Este adok neki vacsit, utána be szoktam jönni, ő pedig néha ott hagyja a kaját és jön utánam. Ha ilyenkor visszakísérem a kajához, akkor eszik tovább, viszont ha nem várom meg, hogy megegye, akkor inkább ott hagyja és jön velem. Ha bemegyek a lakásba és lekapcsolom kint a villanyt, odaül az ablakom alá és olyan keservesen nyávog, mintha sírna, vagy nem is tudom... Nem a kandúrokat hívja, mert nem olyan a hangja. Viszont ha utána vissza kimegyek hozzá, akkor olyan boldogan odafut hozzám és dörgölőzik, meg dorombol. A társaságomat hiányolja, vagy miért csinálhatja ezt? Mert elég sokat szoktam vele foglalkozni.

2012. júl. 9. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Estére igazán beengedhetnéd...

Az evés nálunk is kész cirkusz az egyik cicánkkal, mert csak úgy hajlandó enni, ha valaki ott van vele.

2012. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Azért nyávog, mert veled akar lenni, ő is szeretne ágyban feküdni, vagy legalább is ott ahol te vagy, azért nyávog keservesen!

Foglalkozz vele többet, mert nagyon kivan éhezve szeretetre a cicád, a leírtak alapján!

2012. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Születése óta kint él, mivel kinti macska, ráadásul a szüleim nem engedik, hogy bent legyen, mert nagyon hullik a szőre. Mivel van három hörcsögöm, szintén nem lehet a lakásban, meg mivel nincs beszoktatva, tuti, hogy be is pisilne.

Sokat szoktam vele foglalkozni, de csak azóta csinálja ezt, mióta ez az őrült meleg idő van.

2012. júl. 10. 11:25
 4/5 anonim válasza:

Szerintem az a baja, mivel az én nyámnyila kutyám is ijen, hogy fél valamitől. de csak ha egyedöl van. kutyám is néha azt csinálja hogy adok neki enni, és bemegyek, erre jön utánnam, és iszkol a lakásba, pedig nem is benti kutya.

Szerintem járj a végére, este nézz szét a kertben, lehet, hogy nyest járkál arrafelé. velünk is történt ilyen, a kutyámat reggel megtépve találtam, és a télikertünk(amit éjszakára nyitva hagytunk) tele volt pici lábnyomokkal.

2012. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát, tényleg úgy csinál, mintha félne, és mindig nézelődik körbe... Remélem, nem fog úgy járni, mint a kutyusod. Utánanézek ma este. ;)
2012. júl. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!