Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macska...

Amigos kérdése:

Normális, hogy a macska négyszer hány egy nap?

Figyelt kérdés

Sötét sárgás a hányadéka , szőrt láttam benne de nem sokat

szagtalan.

Illetve a tiszta wc-jében amikor belevizelt az iszonyatosan büdös ,nem lehet megmaradni a szag mellett.

Ez eddig nem volt .

Láztalan ,jó kedvű ,játszik jön hívásra azonnal és köszönt.

Mi lehet az oka ?



2012. júl. 13. 18:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%

Hatos vagyok, a kérdezőnek:


Mi a fene bajod van Vicuska87-tel? Teljesen helyes választ adott (ahogy én is őelőtte). Ha nem hiszed, akkor kérdezz meg egy állatorvost, ő is ugyanazt fogja mondani, vagyis hogy a cipőnk talpán simán hazavihetjük a féreg petéit, ami bőven található az utca porában (pl. kutyák, madarak, kóbor macskás stb. szétporladt ürülékéből).


Ha a helyes válaszok nem érdekelnek, akkor legközelebb írd meg, milyen választ akarsz olvasni, esetleg azt is, kitől igen és kitől nem. :( De még jobb, ha nem is kérdezel.


Amúgy pedig nagy bunkóság volt részedről, amit Vicuska87-nek válaszoltál. Inkább megköszönted volna a helyes válaszát.

2012. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!