Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves ivartalanított kandúr cicám.

Eléggé antiszociális, nem fogad el senkit, csak engem és páromat, ha "idegen" van a lakásban, fújtat és morog, úgy viselkedik mint egy kutya. Mit tehetnék vele, hogy ne legyen ilyen kis buta?

Most egy hétig tesómra bíztam, nem voltam vele, a megszokott kis környezetében volt végig, de a helyzet nem változott, fúj és morog!


2012. júl. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ne erőltesd ! a társaság beszélgessen kimért hangerővel,hagyd,hogy a cica odamenjen magától.kell egy kis idő...
2012. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen, pár hónaposan kaptuk. Vsz. a viselkedése miatt szabadultak meg tőle :( Csak engem fogadott el, mással úgy viselkedett, ahogy a Tiéd is. 2 évig volt velünk, akkor ráharapott az elektromos vezetékre és sajnos nem élte túl az áramütést.
2012. júl. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs zaj nálunk,ráadásul poén az egészben,hogy tesómnak hagyja hogy simogassa, aztán "rájön az 5 perc" és kezdi a fújást és a morgást előről.

Soha nem kapott ki, tehát még arra sem lehet ráfogni a bizalmatlaságot.

Bár mondjuk ő egy utcán talált cica volt, kb. 2 hónapos korában fogadtuk be.

2012. júl. 15. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk,ha valaki olyan jön,akit még nem látott,akkor elbújik a szekrény mögé.
2012. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!