Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele?

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Találtam egy fekete cicát NYÍREGYHÁZÁN ÖRÖKÖSFÖLDÖN A FAZEKAS JÁNOS TÉR 24 környékén. Este hazavittem mert láttuk ahogy az előző tulaj kidobta. De mivel ismertem ezért ráírtam de azt mondta azért rakták ki mert az egy kóbor cica volt és a saját macskájuk rátámadt. Az estét nálam töltötte, másnap reggel levittem hátha hazatalál mert szelíd és tiszta volt tehát biztos van gazdája, gondoltam hazamegy vagy valami, el is ment amikor levittem.
2012. júl. 18. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Elment. Mit csinálnál vele, ha már nincs ott?
2012. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy ha megtaláljuk akkor hazavigyem adjunk fel hírdetést hagyjam hátha hazatalál?? Mert itt van a környéken..
2012. júl. 18. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
fogadd be.... ha az előző gazdája is kidobta mert kóbor volt akkor nem valószínű hogy valaha is volt gazdája vagy ha volt is akkor ők dobták ki mert nem kellett nekik....
2012. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát én a kóbor macskát úgy értem hogy elkóborolt otthonról, de van gazdija aki keresi mert a környéken gyakori az ilyen..
2012. júl. 18. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
mekkora a macska?
2012. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy és törődnek vele, akkor van gazdája, de a macskák vérében benne van a napi vándorlás. Ha nem pici, már van 1 éves, akkor simán hazatalál. Azért ha odajár hozzátok, etesd, néha nézz rá, minden rendbe van-e vele.
2012. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon a környéken elég sok a kóbor cica,nem lehet,hogy az az egyik?Amúgy meg ha lakásban lakott eddig,szerintem kizárt dolog, hogy egy lakótelepen hazataláljon.
2012. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!