Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért olyan különleges szín a...

Miért olyan különleges szín a cicáknál az orosz kék?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de sűrűn mondják, hogy mindenki szeretne dicsekedni orosz kék macskával.. Miért olyan különleges ez a szín?
2012. júl. 20. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz kék nem egy szín,hanem egy fajta. :)
2012. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem szín, hanem egy fajta.
2012. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Őaz:


[link]

2012. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő az én macskám (ne kezdjetek nyávogni, hogy nem tudok linkelni, mert telefonról internetezem.)


www.kepfeltoltes.hu/view/120713/F_nyk_p1083_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. júl. 20. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hejj, én egy szóval sem mondtam olyat, hogy nem értesz a macskákhoz. Én annyit mondtam, hogy a fajtával nem vagy képben... Azért ez nem ugyan olyan. És ha itt tartunk, hogy ki mennyi ideje van macskákkal, én 15 éve vagyok két fajtának a tenyésztője. :)
2012. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor elnézését kérem, félreértettem magát! :D Kellemetlen. Na egy a lényeg. Szép az orosz kék cica. :) Akkor valaki félre vezetett. :/ Milyen fajtát tenyészt/tenyésztel még? Nagyon szívesen megnézném a cicusokat, ha küldd képet! :) Biztosan szépek!
2012. júl. 20. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a tiéd nem fajtiszta de van benne orosz kék, nekünk is volt egy de aztán a szemét állatgyűlölő szomszédunk lemérgezte... mint még másik 2 macskánkat is

:(:(:(

2012. júl. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dögöljön meg az ilyen állatkínzó!!!! :@@Én is gondoltam, hogy keverék! :D Amúgy van benne orosz kék? De hogy lehet? Nem brit beütése van?
2012. júl. 24. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!