Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet egy macskát be...

Darkus Állarcos kérdése:

Hogy lehet egy macskát be szelídíteni?

Figyelt kérdés
A nyagymamám macskája mindig el menekül töllem.

2012. júl. 20. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak ha ő is akarja! Ne vedd fel, ne menj utána - adj neki finom falatkákat, s várd, hogy ő menjen magától, esetleg hanyatt vágja magát és akkor simogathatod a pociját!Az állat nagyon érzékeny arra, hogy ne sértsék meg az intim szféráját, ez kb 1 méteres távolság, ebbe ne törjenek be. Nekünk 2 macskánk van. Piszkos irigy vagyok, mert a férjemhez maguktól mennek, akár egy film alatt az ölében vannak, dögönyözi őket, de tőlem, ha felveszem őket, eltűrik ugyan, de amint lehet, menekülnek.Pedig mindkettőt én szelídítettem ide. Biztos dominánsnak, tolakodónak éreznek, de ha rájuk se nézek, akkor meg jönnek és a lábamhoz dörgölőznek. Kényes, furcsa, akaratos lény a macska. Nem viseli el, ha uralkodni akarnak felette.
2012. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!