Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy olyan macskafaj? :...

Colonel Simi kérdése:

Van egy olyan macskafaj? : ami gyakran szobatiszta kövérre nő meg és lusta stílusú mert macskafajokat nem ismerem jól!

Figyelt kérdés
MACSKA!!!!!
2012. júl. 20. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nincs olyan macska, amelyik nem szobatiszta. Ez a vérükben van. Azért ássák el, nehogy más ragadozó megérezze az ürülékük szagát, és prédává váljanak. Ezt minden cica megtanulja kölyökkorában, még akkor is, ha az anyja nincs mellette, és emberek közt nevelkedik. Előbb-utóbb rájön, mit tud úgy kaparni, hogy elássa. Ha egy kijárós cica megtanulja, hogy kint végzi a dolgát a termőföldben, és épp bent van a lakásban, akkor kikéreckedik, odaáll az ajtóhoz, ha a szükség hozza.

Kövérre akkor nő a cicád, ha úgy eteted, mint egy bálnát. Keveset mozog, ez legtöbbször az ivartalanított, benti kandúroknál fordul elő gyakran.

A lustaság egyénfüggő. Ha elég lusta, kövér lesz. De ne akarj kövér cicát, neki nem egészséges.

2012. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen arra gondoltam hogy alomba csinálja a dolgát egy bizonyos helyen máshova nem nagyon hűséges és lusta és a kinézetének is meg kell felelnie!
2012. júl. 21. 09:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Oké, akkor neked a plüss macskát ajánlom. :P
2012. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én szimpla házicicám pl.szobatiszta, kissé túlsúlyos és lusta.
2012. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
PLÜSS MACSKA, NA PERSZE! A Brit rövid szőrű nekem nagyon tetszik mint macska köszönöm az ötletet aki ezt írta!
2012. júl. 22. 09:13
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam, kedves kérdező. De olyan sok elvárásod van, hogy félő, ha az állat majd nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor megszabadulsz tőle, vagy mit tudom én... Sokan vesznek úgy macskát, hogy pl. legyen bújós, simogatni való. És ha nem olyan lesz? Ha nem lusta, dagi macska lesz, akkor mit fogsz csinálni? Ráadásul a dagadt macska egyáltalán nem egészséges.
2012. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem baj ha nem teljesül amit várok tőle akkor is macska lesz és kész!
2012. júl. 23. 12:09
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baj. :)
2012. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Brit hosszúszőrű,himalaya perzsa,skót lógófülő, maine coon
2018. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!