Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyiket válasszam, a kedves...

Melyiket válasszam, a kedves cicámat vagy az uj krapekomat?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ezelött elökerült a multbol egy osztálytársam,aki özvegy lett,most egyedül él egy szép házban a Duna partján.Nagyon kellemes volt a találkozás,

igazán jol sikerült ..minden.. De neki kutyája van,nagyon fegyelmezett,nekem meg macskám,és nem tudom fegyelmezni,

az asztalra is felugrik amikor eszem,meg az ágyamba jön

a lábamon alszik 3 éves ! hogyan kezdjem el most tanitani?

A kedves ismerösöm,még nem találkozott ugyan vele,de mondta ,hogy ilyen dolgot nem tür !

Jo persze,nem muszáj az én lakásomban találkozzunk,de több napra se mehetek el a macska miatt...egyenlöre még a cicut szeretem jobban..a pasi mehet,ha választani kell,

de mégis jobb lenne tanitani-fegyelmezni a macskát vagy...? hol találok olyan pasit,aki ezt elfogadja? az unokatestvérem talált ilyet..együtt esznek az asztalon a macskák meg ők...naaa ez se jo !!



2012. júl. 21. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

macskát válaszd....

de kitudja, ezek szerint már megfordult a fejedben hogy valaki miatt eldobd a macskád, tehát annyira nem szeretheted az állatodat

2012. júl. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A macskát nem fogod tudni fegyelmezni. Nekünk is van három és mindegyik különböző természetű. Az egyik cicának eszébe sem jut az asztalra, ágyra felmenni, míg a másik semmi kivetnivalót nem talál abban, ha az asztalon ücsörög, vagy este bemászik az ágyunkban és ott alszik velünk. Persze, ha rászólunk lemegy, de előbb-utóbb visszamászik. Szóval, a cicát nem fogod tudni fegyelmezni. Ha pedig már a kapcsolat elején ebből konfliktus van/várható, akkor annak a kapcsolatnak nem jósolok nagy jövőt. Keress inkább másik pasit!
2012. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a macskát megtudod fegyelmezni, de nem egyik percről a másikra... -.-
2012. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam két cica van, és nincs az a nő, akinek a kedvéért lemondanék róluk. Ők a társaim, akkor is ha jó időszakom van és akkor is ha rossz.

Nevelni pedig lehet őket, nagyon következetesen, és sok-sok türelemmel. Nálam például akkor sem nyúlnak az emberkajához, ha kimegyek a szobából, legfeljebb megszaglásszák.


40/F

2012. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a pasi nem tud elfogadni a cicával együtt, akkor nem is igazán kellesz neki!
2012. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy bárki miatt le tudnék mondani a cicámról. Mióta egyedül élek, ő az egyetlen "társam".
2012. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Virry ***** válasza:
100%

A macska!Ha a pasi nem tudja elfogadni a macskát akkor nem is szeret!Egy szerelemben (már ha az teljesen) döntéseket kell hozni a másikért, és ne csak te hozz döntéseket ami jó a pasinak is, hanem ő is meg kellene hogy szenveedjen érted ha szeret!!!


SZÓVAL MACSKA! :)

2012. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A cicád hozzád tartozik, és a cica van meg neked régebb óta. Ha a cicával nem fogad el a pasi, akkor előbb utóbb cica nélkül sem fogsz kelleni neki. Egy cica 14-18 évig, sőt tovább is elél, ha rendesen gondját viselik és alapból nem beteges. A legtöbb házasság nem tart ennyi ideig. Ha a cica dolgában engedsz neki, akkor ez már eleve rossz kezdet, mert megszokja, hogy túl gyenge vagy.


Mindezt egy pasi írja neked. :)

2012. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyolcadik vagyok:


Hidd el, találsz ilyen férfit, ha nem is azonnal. Én semmi pénzért és semmi nőért nem válnék meg a cicámtól, aki nagyon szeret engem, éjjel velem alszik az ágyban, nappal amikor csak teheti, az ölembe ül vagy csak a karomra hajtja a fejét.


"hol találok olyan pasit,aki ezt elfogadja?"


Itt vagyok pl. rögtön én. Igaz, én már foglalt vagyok. :)


"az unokatestvérem talált ilyet..együtt esznek az asztalon a macskák meg ők."


Nálunk sem ehetnek az asztalon a macskák, kivéve az én legkedvesebb cicámat, de ő sem velünk együtt.

2012. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat !

a régi-uj ismerösöm nem utálja a macskákat,minden állatot szeret,a hüllöket is,de sajnos az én cicám nagyon fegyelmezetlen és az volt a fö kérdés hogyan neveljek egy 3 éves macskát ? nem az,hogy megváljak-e töle !most pl. ideül a géphez az iroasztalra,és igazán kedvesen nyalogatja a fenekét nem értem miért kell egy ártatlan kérdés miatt szidalmakat szórni !

köszönöm az érdeklödést !

2012. júl. 22. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!