Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll vagy a brit rövidszőrű...

Ragdoll vagy a brit rövidszőrű cica? (kép és több info lent)

Figyelt kérdés

Melyiknek vannak jobb tulajdonságai? Okos,bújós stb.... Mik a tapasztalataitok?:). Nemtudom eldönteni melyik cicát válasszam:D

Ha valaki nemtudná, ragdoll: [link] Brit rövidszőrű: [link] Ja és megköszönném ha valaki tudna megbízható tenyésztőket irni (dunántúl):D.


2012. júl. 21. 16:07
1 2
 11/13 Mecse ***** válasza:

Sajnálom a cicusodat...! :(


A tenyészetnek persze hogy van honlapja!

[link]


Azért foghíjas picit néhány menüpont, mert most váltanak domain nevet, így a tartalom fele már másik helyen van és ezt pedig már nem frissítik olyan szinten ahogyan ezelőtt :)


Azért gondoltam hogy direktben megadom neked a tenyésztő nevét meg az e-mail címét, mert ő nagyon kedves és tőle közvetlenül sokkal többet fogsz megtudni mint a honlapról, minden kérdésre szívesen válaszol és tényleg nagyon jó fej emberke :) ! Akkor is ha nem akarsz cicát venni rögvest, csak érdekelnek a különbségek stb., akkor is nagyon szívesen fog neked segíteni ebben biztos vagyok.


Amennyiben felveszed vele a kapcsolatot nyugodtan mondhatod hogy Phineas gazdája által kaptad a címet :)

2012. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D nagyon rendes vagy:)
2012. okt. 1. 20:34
 13/13 anonim válasza:
nekem britt van és szerintem britt legyrn mert okos és szép
2013. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!