Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselné a cicám?

Hogyan viselné a cicám?

Figyelt kérdés
1 éves perzsa cica , általában naponta 3-4 órát van egyedül de mennénk nyaralni nincs kire bízni csak egy szomszéd barát jönne át neki inni enni adni. mennyire viselné meg 5-6 napon keresztül? Főleg esténként , valakinek valami ilyesmi esemény voltmár?
2009. júl. 15. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én eddig minden évben egyedül kellett, hogy hagyjam a cicámat, de rendszeresen (naponta) ment hozzá valaki takarítani, etetni, picit játszani vele. Semmi baja nem lett, de nagyon örült nekem, amikor hazaértem :)

2009. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
KKöszönöm a gyors választ,=) remélem igylesz nemvoltmég egyedül :S és énse sokat nélküle :S
2009. júl. 15. 16:50
 3/7 bibi05 ***** válasza:
Szia én Spanyolországból utaztam haza most június 17.-én és nagyon féltem mi lesz a cicával mert még ő sem volt egyedül meg mi semnélküle és hát csak olyanokra tudtambízni az etetését akiknek még nem volt állatuk július 1.-én jöttünk vissza és hál istennek nem volt semmi baja de megviselte mert nlefogyott pedig kapott enni inni almot játszottak is néha vele de úgy voltam vele hogy legalább él most már kissé visszahízott de még fér rá szerintem ne aggódj én végigizgultam a 2 hetet igaz lefogyott meg félt az első percekben de aztán nagyon örült valamilyen szinten rossz nekik mert nem vagy vele hoztunk neki rengeteg játékot mer azt olvastam hogy ha újra hazamész és viszel neki valami nagyobb játékot akkor azt fogja hinni hogy azért mentél el hogy neki vegyél játékot :) elmosodtam rajta de mikor kinyitottam a bőröndöt akkor a játék volt az első amit kirántott.....utánna természetesen a ruháimmal is feltakarított de ezt már megszoktam tőle:) ne aggódj nem lesz baja de megfogja viselni, ha van akkor add meg az állatorvosotok számát elérhetőségeidet ha akármi lenne (de ne legyen:)) akkor intézkedni lehessen Jó nyaralást:)
2009. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám szokott eljönni hozzánk, mikor elmegyünk a családdal nyaralni. Olyankor itt szokott maradni egy hétig, szóval a cicus nincs egyedül, de azért látszik hogy hiányzunk neki, mert nagyon örül mikor megérkezünk, és utána beleköltözik a bőrőndbe, hogy ne tudjuk elvinni.:) A mi cicánk is le fog egy kicsit, de szerintem azért, mert nem ad nekik a mamám annyit enni mint mi:)
2009. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg sokkal jobban megviselné, ha idegen környezetbe kerülne arra az 5 napra (pl. panzióba). A két rossz közül szerintem az a kevésbé rossz, ha otthon hagyod. Meg fogja viselni, de mikor hazaértek kárpótolhatod sok-sok törődéssel!

Egyébként a mi cicánkat is hagytuk már otthon, igaz csak 4 napra. Olyan is volt, hogy elvittük magunkkal nyaralni, na azt viszont utálta, egy napig nem jött ki az ágy alól... De minden cica más és más!

2009. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is mindig egyedül hagytuk, és a szomszéd jött át megetetni. szerintem ez jobb megoldás mintha pl átvinnénk a szomszédba. szóval szerintem nem lesz semmi baj.
2009. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pár napig biztos, hogy haragudni fog rád, ha hazajössz, de nem lesz semmi baja, ne aggódj. A lényeg, hogy legyen étele és friss vize. Jó nyaralást!
2009. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!