Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom mit tegyek!?

Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Van két kicsi cicám 1 hónapja vannak itt de nem lehetnek nálam hogy tegyem el őket más hova vagy mit csináljak velük és nincs szivemsem.De én igazán szeretem őket de nem engedik h velük legyek mert nem szereti a családom és betegek a cicák talát űkőket? lécci segits köszi!
2012. júl. 24. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2012. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beteg cicát miért tartogatsz 1 hónapig? Állatorvos kéne. Ha jól gondolom, a szemük csúnya, csipás. Ha ezt nem kezelitek, hamar megvakulhatnak. Vidd be menhelyre őket, ott ellátják őket.
2012. júl. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második: Nekem úgy tűnik, hogy a kérdező még gyerek, önálló jövedelem nélkül, így pénze sem lenne az orvosra. A szülők meg hát nem segítenek. :(


Mennyi idős vagy?


Én azt javaslom, tegyél egy próbát. Vidd el őket egy állatorvoshoz, aztán amikor már benn vagy a rendelőben (de még mielőtt elkezdi kezelni), akkor mondd meg az orvosnak, hogy ezek talált, mentett cicák, a szüleid nem adnak pénzt a kezelésre, csak a zsebpénzedből tudsz fizetni, ami talán nem lesz elég a kezelésre. Ha az orvosban van egy kis jóindulat, akkor a nálad lévő pénzért vagy ingyen is ellátja a cicákat.


Persze ebből nem lehet rendszert csinálni, de a cicáknak segít. Aztán sürgősen gazdát kell keresni nekik. Ebben is tud segíteni az orvos annyiban, hogy a váróban kitesz egy hirdetést róluk. Ha tudsz fényképet készíteni róluk, az még jobb, valaki csak segít kinyomtatni.

2012. júl. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!