Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kiscicám nem hajland...

3 hónapos kiscicám nem hajlandó megenni a száraztápot! Hogyan tudnám rávenni, hogy megegye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Keverd össze egy kis kenőmájassal és fokozatosan vond ki belőle később.
2009. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kiscica nem mindig szereti, hallottam már ilyet. Vegyél neki "Junior" tápot, az kisebb szemű, hátha megeszi. Nem tudom, én keverném-e valami krémmel (legalábbis sokkal), mert akkor nem tudja a kiscica, hogy van benne kemény is, és rágni kell. De ha megeszi attól, hogy van rajta egy kis kenőmájas, akkor OK.

Ha nem működik, akkor konzervet adj neki. Szerintem ezt amúgy sem árt mondjuk napi egyszer.

2009. júl. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pici vizet szoktak tenni rá, hogy puhább legyen..
2009. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én a tejfölös megoldást javaslom. Nálunk csak az vált be, hogyha egy kiskanál tejföllel keverem el. Akkor nem nyalogatja le hanem megeszi.
2009. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod még, hogy konzerv hal, pl szardínia levét (nem csípős, nem paradicsomos, a sima olajosat!!!) öntöd a száraztápra. Ez baromi büdös, és imádják. Kutyáknál is beválik!
2009. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Önts rá egy kis laktózmentes tejet.
2009. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!