Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek kis bolhák?

Ezek kis bolhák?

Figyelt kérdés
Vannak kiscicáim (3 hetesek). Tegnap láttam bennük bolhákat, fogalmam sincs mit kezdhetnék velük. Néhol azt olvastam, hogy ez természetes, csak meleg vizes fürdető kell nekik. Néhol azt, hogy csak az anya macskából kell kiírtani, de az a vicc, hogy az anya nem bolhás. Most akkor mit csináljak? A másaik dolog, hogy a kismacskák fekvő helye mellett van az etető-itató, és ahogy reggel etettem, láttam, hogy néhány kb 1 mm-es majdnem átlátszó bogárka mászkál a tálak körül. Ezek kis bolhák, vagy mi a nyavalya? Köszi a segítséget

2012. júl. 27. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
tegyél fel képet...
2012. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xperialaci ***** válasza:
nem ezek szaffandibulldibolhaltorhacsipucsipundigmemi bogarak nagyon ciki hogy nem ismerted fel őket, én még nem is láttam pedig máris tudtam.Ez egy nagyon ismert faj.Gyakorlatilag a galacsintúróbogár és egy TESCO value fényképezőgép keveréke.
2012. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!