Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a macskámnak?...

Mi lehet a baja a macskámnak? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Reggel óta már 3x hányt, először fehéret, most pedig sárgás habosat. Kicsit levertnek is tűnik, bár mintha most már kicsit javulna. Egy 3 hónapos cicáról van szó, az első oltását már megkapta, most a héten lenne esedékes az ismétlő oltás. Féreghajtva is volt már kétszer. Délután tudom csak orvoshoz vinni, addig mit csináljak vele, hogy jobban legyen? :( Nagyon meg vagyok ijedve!

2012. júl. 27. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy merget evett???? vagy csak elrontotta a hasat??? adjal neki egy kicsi langyos tejet , mert azt hallottam hogy az mergezes ellen jo ... szerintem kibirja az orvosig ... sok szerencset :)
2012. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy mérget evett volna, van még egy cicánk (ő is oltott) de neki meg semmi baja sincsen. És gondolom ha a kicsi evett volna valamiből kint, akkor ő is.
2012. júl. 27. 10:31
 3/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ! :)
2012. júl. 27. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem méreg. A tej valamilyen szinten segítene, de mivel 3 hónapos cicóról van szó, mindenképpen cicának való tejet adj. Attól még a hasa is megindulhat, ami cska rontana az állapotán.

Nem tudom, jó ötlet lenne-e, ha nem adnál neki enni a dokiig, mert kajával gyorsabban szívódna fel a méreg a testében. Adj neki sok vizet, fecskendővel próbáld beleerőltetni, azzal gyorsan tisztul a gyomra.

2012. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam itatni fecskendővel, de csak öklendezik... és hány. Úgy néz ki tényleg mérgezés. Megpróbálom még most orvoshoz vinni, hátha tud még segíteni rajta :(
2012. júl. 27. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:
gyorsan vidd alatorvoshoz mert nem tudjuk milye sulyos az allapota
2012. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most már jól van a cica, virgonckodik, és eszik is rendesen. :) Azt mondták, hogy valószínűleg megevett valamit kint, ami rossz volt a gyomrának.
2012. júl. 27. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
A békáktól is lehet, ha megeszik
2012. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!