Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kingstar szilikonos macskaalom...

Kingstar szilikonos macskaalom. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ma vettem először ilyet, meg egyáltalán szilikonosat. A szilikonosból tényleg nem kell kiszedni a pisit? Mikor kell az egész tartalmat kicserélni, lesz már szaga, ha nem szív fel több pisit? Nektek egy 10L-es mennyi ideig szokott elég lenni?
2012. júl. 27. 18:46
 1/5 Maxitabi ***** válasza:
100%
Igen,csak a kakit merd ki.El kezd sárgulni a pisitől ès egyre szagosabb lelesz,észre veszed...Nálunk kb 3-4 hetente van csere,akkor az egész megy a kukába. Én szeretem, már 3-4 éve hasznalom,meg vagyok vele elégedve.
2012. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekünk bevált. Két macsek jár rá, én a 10 litereset 2 hét után cserélem,(természetesen a kakit naponta kétszer kiveszem). Állítólag tovább is bírná, de nekem kényes az orrom.
2012. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt használtam amíg volt cicám.

1 felnőtt ivaros Maine Coon kandúr járt rá, fedett alomtálca + ez az alom és semmi szag nem volt...

2012. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, tehát mondhatjuk, hogy jó fajta alom.

Nekem 4 macskám van, 2 még csak 3 hónapos, úgyhogy kb 3 felnőtt macskányi ürülék kerül bele. Már megvan 2 napja, a kakikat kivettem, a pisi meg nem is látszik. Van fedele a wc-nek, meg szagtalanító filter benne, remélem elég sokáig tart majd.

2012. júl. 28. 18:44
 5/5 anonim válasza:
Nekünk sajnos nem vált be, mert a cicám fenekére ragadtak a kövek és egy idő után úgy kellett róla leszedni mert vérzett neki...de ha nincs ilyen gond akkor szerintem is az egyik legjobb...
2012. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!