Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek normális így...

Szerintetek normális így macskát tartnai, nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinek bejár a kertből a szobába az ágyba, az asztalra mindenhova a macskájuk.Csupa szőr minden.A tányér is, a szék az ebédlőasztal minden.Soha sincs féregtelenítve a macsek.Az ismi puszilgatja, a macska nyalja a száját, orrát.Szerintük igen okos és ellenálló macskájuk van mert nem férges, nem beteg sosem.Ja és nem ivartalanítják(nőstény) mert olyan okos hogy nem lesz vemhes sem, pedig már egyszer szült.Nem tudom meggyőzni semmiről.Ja és most kutyát is akarnak benntre, de eezzel sem akarnak semmit csinálni max oltatni.Náluk kimerül abban az állatgondozás, hogy adnak neki kaját a földre!! és simogatják, puszilgatják.Hogy tudnám meggyőzni a helyes állattartásról?

2012. júl. 28. 07:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez már kicsit messze van a normálistól...,bár nagyanyámnál is van 3 macska és ők is minden hova bejáratosak,azt annyira nem szeretem,mikor kajálok és a macska is fönt van az asztalon,olyankor söpröm lefele,hogy csak úgy nyekken....jó,hogy bele nem nyal a kajámba:D
2012. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

juci0110:


Egyetértek. Rendszeres takarítással semmi gond nincs, ha a cica feljár az asztalra vagy befekszik az ágyba. (Én is együtt alszom a cicámmal.) És naponta porszívózok, van, hogy kétszer is, nem nagy megerőltetés.

2012. júl. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!