Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti melyik macskafajtát szereti...

Ti melyik macskafajtát szeretitek?

Figyelt kérdés

#macska #fajta.miau
2012. júl. 28. 12:16
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Az szamit ,hogy milyen az egyenisege pl.ha lenne egy parzsank es nem kedvelne minket ,akkor nem nagyon orulnenk neki ,de van 2 hazimacskank akik nagyon aranyosak es soha nem adnam oket el semmiert :)
2012. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%
12:44 - gyönyörű :)
2012. júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Házicicát, azon belül is az enyémet :). Előtte inkább kutyás voltam, nem kívántam hogy legyen cicám, aztán jött ő. Kb 2 hós lehetett, amikor szutykos szőrrel besétált a butikba, ahol dolgozok, mert szép idő révén nyitva tartottuk az ajtót. Azóta már egy éves, nagyon szép cica, fehér a bundája bézs, majdnem teljesen szabályos szív alakú folttal az oldalán. Nem tudtam otthagyni anno :).
2012. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

perzsa es birman

a szep hosszu szoruk miatt

nekem most egy torok angoram van es egy felperzsam

2012. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Maine Coon egyértelműen. Eddig egy törzskönyves Maine Coonom volt ahhoz egyik régebbi macskám sem volt fogható. Ő óta nincsen de ha lesz csak is mc :)
2012. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

12:44: Nagyon aranyos.


Egyetértek azokkal, akik elsősorban az egyéniség alapján kedvelnek egy cicát, én is így vagyok vele.


Ő pl. közönséges házicica (csak olyanok vannak nekünk, mind utcáról vagy menhelyről befogadott), de a legkedvesebb cicám:


[link]


Amúgy mi is szerettünk volna már orosz kéket vagy brit rövidszőrűt, de mindig közbejött egy mentenivaló cica. :)

2012. júl. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Házi macskára szavazok!

Gyönyörű színekben előfordul, de akár a tiszta fekete is nagyon szép.

Az a legszebb bennük, hogy mindegyik más, az arcuk, testalkatuk, mindenük.

2012. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
házi cica a favoritom,semmire sem cserélném le a házi cicóimat
2012. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én azt a fajtát szeretem amelyik egeret hoz az ajtóm elé házi kosztért cserébe :)
2012. júl. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nekem mindegy, de a legaranyosabb az egyszerű házimacska, tudod, az a szürke :) Amúgy nem rajongok a macskákért, mióta allergiás vagyok rájuk. (:
2012. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!