Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy cicát. Elvittük...

Találtunk egy cicát. Elvittük állatirvoshoz de az nem tudta biztosan megmondani hogy rühes e. Hogyhogy?

Figyelt kérdés
Kirtisztitotta a fület de 2-3 het mulva vissza kene vinni megmutatni megint. De addig nem tudom elzarni a tobbi elol es felek hogy elkapjak.. Mit tegyek? Nem ertem miert nem kapott.hgyogszeres kezelst..
2012. júl. 29. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseken mindig elcsodálkozom. Hogy kapott diplomát egy olyan állatorvos, aki megvizsgál egy cicát, és nem tudja eldönteni, hogy rühes vagy sem?
2012. júl. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseken mindig elcsodálkozom. Miért nem kérdezted meg rögtön a rendelőben ezeket?
2012. júl. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem máshoz vidd vissza
2012. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki Neostomosant, abban fürdesd meg. Rühes talált kutyánál, macskánál nálam mindig bejött. A sajátok sohasem kapták el.
2012. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is a Neostomosan-t ajánlom! Egy liter vízben oldd fel, dörgöld át benne a macskát, csak az arcába ne kerüljön belőle, nem kell leöblíteni, csak törölgesd át száraz ronggyal. Ha kell, ismételd meg később.

De amúgy érdemes egy másik orvossal is megnézetni, mert ha nagyon rühes, akkor injekció kell neki.

2012. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Kepzeljetek csoro tok suket... :-(
2012. júl. 31. 06:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj szegény :(((

De amúgy együtt tudnak ezzel élni a macskák, elég könnyen alkalmazkodnak.

De kint az utcán nem sok esélye lett volna, nem hallaná, hogy jön egy autó és elüti könnyen :(

Ha vigyázol rá, lakásban tartod, vagy nem engeded messzire, akkor boldogan elélhet.

2012. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!