Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vmi genetikai probléma?

Vmi genetikai probléma?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény macskánk,és akárhányszor lett kölyke,mindig elpusztultak olyan 2-3hónaposan.Amúgy a macska kicsit bolond ,de azért mindig foglalkozott a kiscicákkal.
2012. júl. 29. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni a nagyot és a piciket. 1-1,5 hónaposan már rendes kaját esznek a picik, az anyatej nem elég nekik, de gondolom ezt tudod.
2012. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye,rengetegszer volt macskánk,eddig sose volt ilyen,csak néha döglött meg 1-2,de ennél állandóan
2012. júl. 29. 12:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokszor volt macskád,de eszed még mindig nincs...

Tudod,látod,hogy életképtelenek,de te elleted a nőstényt.Orvos gondolom életében nem látta az állataidat..De örülök,hogy azt feltételezed,hogy az itt lévő macskatulajdonosok még a genetikához is értenek,pedig aztán a fele az orvost se ismeri...


Genetikai gondon kívül még jó pár oka lehet,hogy elpusztulnak(mert ugye nem megdöglenek..)

2012. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Vicuska87 ***** válasza:
Szerintem a genetikai probléma először a macskád gazdájánál van! (azaza nálad)
2012. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

loool:O

először is,nem kell elletni,általában maga intézi,nem szoktam mellette ülni,főleg,h kinti macska.először nem vettük komolyan,biztos csak azért történt,mert első alkalom.Életében kb 3x fialt,aztán sajna elcsapta egy kocsi.azért kérdeztem meg,mert érdekelt volna,és szoktam látni eü-s válaszolókat.

2012. júl. 29. 14:03
 6/14 A kérdező kommentje:
amúgy bírom a nagy macska b.zikat,akik puszilkodnak a macskával,meg bárhova be, illetve fel(asztal,ágy,konyhapult) engedik őket:Dpersze,én is szeretem a macskákat,de azért mindennek van határa.
2012. júl. 29. 14:06
 7/14 A kérdező kommentje:
jah meg még annyit állattudóskám,a macskák fialnak,ellentétben az elléssel
2012. júl. 29. 14:26
 8/14 anonim ***** válasza:
jólvan,köszönjük a magyarázatot és úgy gondolom az én szeretetben élő ágyban alvó macskáim boldogabbak mint a te macskád aki kontroll nélkül szaporodik és a vége az,hogy elpusztul a te figyelmetlenséged miatt...Felháborító kérdésre pedig ne várj normális hangvitelű választ.
2012. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

mi az,h a figyelmetlenségem miatt pusztult el?tán kössem karóra?lol

szerintem jobban érzik magukat kint,a szabadban,ahol tudnak vadászni,futkározni,mint h egész nap bent fekszenek,és meg se mozdulnak.szted ez a helyes élet?

2012. júl. 29. 19:57
 10/14 anonim ***** válasza:
nem panaszkodnak :) És bizony lehet úgy tartani bent macskát,hogy az élettere megfelelő legyen,de te ezt honnan is tudnád?...És bizony kinek a felelőssége a cica halála ha nem a tiéd? Legyen vadásszanak és valóban vannak cicák akik jobban érzik magukat a szabadban,de rájuk is figyelni kell,de te ahogy beszélsz az állatról az már nem fér bele a számomra elfogadhatóba. Mondhatsz bármit,de kicsit fejlődnöd kéne állattartás terén és ez tény.
2012. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!