Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatelhalások miatt genetika...

Magzatelhalások miatt genetikai vizsgálatra küldött az orvos. Kezelés után sikeres volt a terhességetek? Kiderült mi volt a probléma?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint valami kromoszóma rendellenesség áll a háttérben.Múlt héten ismét meghalt a magzatom.Most 8 hetesen egy éve 11 hetesen. Félek, de bizakodom.
2009. jún. 24. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
szia mi három babát vesztettünk el és van kettő lányom és most várjuk a harmadik kislányunkat, nálunk ne mvolt vizsgálat de az viszont kiderült hgoy az elvesztett babák fiúk voltak
2009. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Erre már én is gondoltam, mert apukám részéről volt egy hasonló eset a családban.Mint utóbb kiderült a fiúkat nem tudta a rokonom kihordani.

Köszönöm a választ.

2009. jún. 24. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem is fiú ment el..:-(

Viszont van egy 9majdnem 9 éves kislányom és 31 hetes vagyok ismét lánnyal.Lehet,hogy van benne valami amit az előttem válaszoló írt.

Kitartás!Majd legközelebb sikerül!!Látod nem vagytok egyedül!

2009. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen 1 9 éves lányom van.Bocsi elírtam.
2009. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem volt két spontán vetélésem és egy elhalásos(ő nyolc hetes volt),voltunk genetikai vizsgálaton debrecenbe.Mindent a legnagyobb rendben találtak,magyarázatot soha nem kaptunk.Negyedjére is újra próbálkoztunk,most 36 hetes kismami vagyok és kisfiúnk lesz.Sokat hallottam én is azt,hogy vki a lányikat tudja csak kihordani a fiúkat nem,hát ez nálunk nem így történt.Soha ne add fel!!!!Biztosan sikerül majd neked is!A lényeg,hogy a pozitív vélemények,gondolatok lebegjenek a szemed ekőtt a többivel nem foglalkozz!!!!
2009. jún. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!