Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen elvetéltem missed...

11 hetesen elvetéltem missed ab-befejezéssel. Szövettant csináltatnak abbol mit tudnak kideriteni? Hogy valamilyen genetikai, vagy hormonális probléma volt e? Vagy esetleg azt is hogy beteg lett volna a baba?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem szoktak semmi pontosat mondani.Nekem sem mondtak,csak annyit,hogy beteg lett volna.A doki azt mondta,hát igen a szokásos,mikor megérkezett a szövettan.Mondjuk én 8hetes voltam.Lehet,hogy nagyobb esély van a gond kimutatására nagyobb magzatnál.De ez csak az én véleményem.
2008. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nagyon sajnálom ami történt és együtt érzek de ilyenkor csak valószinüt tudnak mondani én 21 hetesen vetéltem el és akkor sem tudtak biztosat mondani mert nálunk nem volt semmilyen genetikai probléma a valószinü baj az influenza volt igy mostmár beoltatam magam és már újra próbálkozunk nektek is szoritok
2008. nov. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sajnos semmi ilyet nem tudnak kideríteni, csak tájékozódó jellegű vizsgálat, ami igazoja, hogy terhesség volt, és méhen belüli.

Sajnállak, sok siker kívánok a jövőben.

2008. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok én is sok sikert kivánok mindenkinek puszi
2008. nov. 25. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából ilyenkor csúnyán fogom írni: a "kaparékból" küldenek mintát. Azt nézik, hogy terhességnek megfelelő volt-e a méhnyálkahártya felépítése, nem találnak-e olyan sejteket amik a többitől eltérő kinézetűek, stb... Genetikai vagy hormonális problémát ebből nem tudnak megállapítani. Fel a fejjel! Gyprsan helyrejössz és jöhet az újabb próba!
2008. nov. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ reménlem minden rendben lessz
2008. nov. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!