Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is szokott beszélni a...

Más is szokott beszélni a macskájához?

Figyelt kérdés

Páromnak állandó humor-forrást jelent, hogy beszélek a macskánkhoz.

Magázom, pl.:

És milyen fogást kér ma vacsorára?

Nézzenek oda, már megint mit csinált, nem szégyelli magát?

Ma kifejezetten jó választás volt ez a fekete bársony zakó, fehér inggel!


Általában vissza is válaszol valamit a macska, purrog, vagy nyávog egyet.


Másnak vannak ilyen baromságai?:D


2012. júl. 31. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, én is szoktam Vele beszélgetni pl. reggel, hogy jól viselkedett-e az éjszaka, kajcsinál hogy éhes-e már.. A mi macskánk is válaszol:) Szerintem ebbe nincs semmi kivetnivaló...
2012. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:DD Hát ez nagyon aranyos.
2012. júl. 31. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is beszélek a macskáimhoz, vissza is nyávognak rendszeresen. A kisebbik még kurjongani (nem tudom más szóval kifejezni azt a hangot:) ) is szokott :D
2012. júl. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is beszélek hozzá, lakótársnőim is.

Én pl kajánál megkérdezem, h a bárányos jó lesz-e mára, ezen a múltkor nagyon röhögött egy kedves barátom, aki akkor pont ott volt.

Néha ő is válaszol, ha meg szerinte "feleslegesen zargatom" , akkor csak néz megvetően :D

2012. júl. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A miénkkel akkor lehet a legjobban trécselni, ha éhes. Ha nem az, akkor értetlenül néz ránk, ahogy gügyögünk hozzá: mi bajuk lehet ezeknek?! A férjem idegenkedett eleinte, szerintem csak udvariasságból nem vonta kétségbe értelmi képességeinket:), mára beállt ő is a sorba.


Hihetetlen milyen jól tudja a hangját változtatni! Hol olyan, mintha dühösen káromkodna, hol könyörgőre fogja a dolgot, hol lesajnálóan nyekken egyet és faképnél hagy bennünk:):):)


Már rég nem rajtunk nevetnek a vendégek, hogy miért beszélgetünk egy állattal. A csodálkozás macsekunk végett van, hogy mire képes!

2012. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, rendszeresen beszélgetünk, bár nem mindíg értünk egyet.
2012. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!