Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok halála után mennyi...

A cicátok halála után mennyi idővel került új kiscica a házhoz?

Figyelt kérdés

Pár órája halt meg a 4 éves kandúrom, eléggé kiborultam. Anya mondta, hogy tud szerezni kiscicát valahonnan, de ez engem a legkevésbé sem érdekel jelen pillanatban. Alig, hogy elvesztettem Őt, máris egy új cica jöjjön a házhoz? Én még jövő nyárig várni szeretnék azért. Még minden gondolatom az elpusztult cicám körül forog, folyamatosan könnyezek, sírok.

Túldramatizálom a dolgokat?


2012. júl. 31. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem, mi is nagyon sírtunk, amikor meghalt az 1 éves cicánk.

Kérdés, h miben halt meg a tiéd, mert ha fertőző betegsége volt, akkor fél évig legalább nem lehet cica a házban (elég fiatalon halt meg, azért gondolom). Nálunk ez volt sajnos, mi alig bírtuk kivárni, de muszáj volt.

Úgy gondolom, h gyászold el ezt a cicát, és amikor úgy érzed, fogadj örökbe egy másikat, nagyon sok öröm, móka lesz egy kiscicával, és eltereli a szomorúságot. Elfelejteni nem kell őt, nekem a mai napig összeszorul a torkom, ha eszembe jut Pizsi (3,5 éve már) pedig a mostani cicáimat is imádom. Amint úgy érzed hadd jöjjön az új cica! Ha suliba jársz, lehet szerencsés, ha még a nyári szünetben. :)

2012. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Több, mint másfél éve halt meg tesóm cicája és 3 hete jött az új. Lett volna picit hamarabb is, de közben befogadtunk egy kutyát, így csúszott a dolog.
2012. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fél év után találtam új cicát
2012. júl. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
másnap
2012. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem,dehogyis! nekem előző februárban halt meg a macskám! énis annyira sírtam...:/ sőt nekem mégszarabb volt mert aznap tanultunk természeten a macskákról-.-

én most karácsonykor kaptam egy nagyon édi kiscicát,szóval már nem gondolok annyira a régi macskámra!:)

2012. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Egyáltalán nem! Amikor meghalt a legkedvesebb cicám, órákig sírtam. Utána megfogadtam, hogy soha nem lesz új macskám, nem leszek hajlandó még egy halált végignézni. Végül egy hónapra rá, miután kihevertem minden szomorúságomat, találtunk egy kóbor, selymes fekete macskát és befogadtuk. Majdnem egy éve velünk él, nem tudom, mi lenne velünk nélküle. :)
2012. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk egy hét után már új cica került. Az utcán találtuk, egy autó alatt nyávogott, még pici volt és beteg. De hagytam volna ott, csak mert gyászolok? A halálos ítéletét írtam volna alá.
2012. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lesz nálunk is kismacska ha érdekel:D már nem győzzük mert ideszokott egy nőstény és a szomszéd nőstény is osztódik.Elfojtani nincs szívünk a kicsiket de amúgy is háromból ha egy megéli az egy éves kort :( szokott lenni minden kinézetben fekete,fehér,vörös,cirmos,szürke,kávé,foltos :D

Tavaszi alomból csak egy maradt egy kis cirmos de újra vemhes a szürke macska.Szabadon tartott erős szép macskák egyet viszel hármat kapsz :)

2012. júl. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szegény:(((( nagyon sajnálom, szôrnyű érzés lehet :S
2012. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 2 cicám,és az egyik meghalt,elütötte az autó,és a másik macskám épp aznap fialt 2 macskát, és mind a kettőt megtartottuk.
2012. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!