Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicátok halála után mennyi...

A cicátok halála után mennyi idővel került új kiscica a házhoz?

Figyelt kérdés

Pár órája halt meg a 4 éves kandúrom, eléggé kiborultam. Anya mondta, hogy tud szerezni kiscicát valahonnan, de ez engem a legkevésbé sem érdekel jelen pillanatban. Alig, hogy elvesztettem Őt, máris egy új cica jöjjön a házhoz? Én még jövő nyárig várni szeretnék azért. Még minden gondolatom az elpusztult cicám körül forog, folyamatosan könnyezek, sírok.

Túldramatizálom a dolgokat?


2012. júl. 31. 17:27
1 2
 11/13 borcsi02 ***** válasza:

Én is nagyon sajnálom a cicádat!:(

Érzelmileg még egyértelműen korai lenne neked egy kiscica,de pár hét múlva talán esedékes lehet,ha olyan szempontból közelíted meg a dolgot,hogy ezzel esélyt adsz egy másik kis cicusnak,hogy szerető otthonba kerüljön.Pl hozhatsz most menhelyről egy picikét,dugig vannak gyönyörű kiscicákkal,mert mostanában sokan születnek,és nagyon sanyarú a sorsuk.

Én is viszonylag hamar hoztam a cicám halála után új lakókat,mert ajánlgattak nekünk kicsiket,és megsajnáltam őket,ők sem kellettek senkinek.Most itt vannak velünk,és örülök,hogy így döntöttem,mert valóban,kicsit elterelték a figyelmem a szomorúságomról,nélkülük mai napig úgy ébrednék minden nap,hogy csak az ürességet érezném,amit a cicám hagyott hátra a távozásával,és lehet,megkeseredtem volna mostanra..:(

Majd megszereted az új cicát is nagyon! És persze közben gyászolhatod a cicádat.Én minden nap gondolok az enyémre!

2012. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Apu hozott haza az utcáról egyet. Nagyon nyúzott volt és még picike. Ez két héttel az első halála után történt.

8-as válaszoló, ivartalanításról még nem hallottál?

2012. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 hete halt meg egy nagyon édes, alig 1 éves fekete lánycicánk. A halála derült égből villámcsapásként ért minket, ugyanis elgázolta egy motor vagy egy autó az utcánkban. Most még biztos nem tudnék egy hozzá hasonló cicát elképzelni, de idővel szeretnék örökbe fogadni egy ivartalanítottat egy menhelyről.
2014. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!