Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS . SZerintettek ez macskana...

SOS . SZerintettek ez macskanatha?

Figyelt kérdés
csipas a szeme, es tusszog amikor bemegy a tej az orraba, az orrat azt nem tudom megallapitani hogy be van e dugulva, ugy hallom hogy szuszog normalisan.... meg regebben elvittuk orvoshoz, mert valadekozott a szeme es adott valami kremet, es elmult, de most meg csipa...szerintetek ez macskanatha??? es elviszem orvoshoz o meg tudja e mondani ha megvizsgallja es nm latja a tuneteit,nekem hogy ez macskanatha e vagy nem ,???????
2012. aug. 2. 22:23
 1/9 anonim válasza:
vidd el állatorvoshoz.!
2012. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kibirja holnap holnaputanig ugye ????
2012. aug. 2. 22:40
 3/9 anonim válasza:
most akkor holnap vagy holnaputánig? Amúgy akkor hívd fel az állatorvost mondd el neki a tüneteket.. Ennyire csak ráér. Vagy pedig vidd el máshova. Mert gondolom azért nem viszed mert nem rendel az orvos.
2012. aug. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azert nm viszem , mivel anyukam ma sokaig odlgozik, ha nm lesz bezarva addig az orvos, akkor elviszem ma, de ha be lesz zarva, akkor csk holnap..egyepkent a cica nagyon mozgekony,eleven,jol eszik es jol alszik
2012. aug. 3. 09:55
 5/9 anonim válasza:

Szerintem nincs nagy baj! Eddig nekem majdnem minden kiscicámmal előfordult ilyen! Igaz tüszögni nem szokott egyiksem!

Én.ilyenkor meg szoktam törölgetni a szemét frissen főzött kamilla teával ugy, hogy egy vattát ásztatok a teába és nem hideen , de em is forrón áttörölgetem a szemét! Próbáld meg, nekem nem egyszerre de használt!! :)

2012. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugy vrerttem eszre hogy a cicam csk akkor tusszog ha belemegy az oraba a tej
2012. aug. 3. 11:38
 7/9 anonim válasza:

Jaaaj! Ne hülyéskedj! "Mondjátok meg, hogy macskanátha-e, ha belemegy az orrába a tej é tüsszög!"

A szemét meg bórvizzel tisztítsd mindig. Meg a fülét.

2012. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor most macskanatha vagy nem ????
2012. aug. 3. 14:52
 9/9 A kérdező kommentje:
most voltunk vele allatorvosnal es azt mondta hogy nem macskanatha mert nem ugy nez ki ...azt modta hogy valoszinuleg huzatotkaphatott es adott valami szemcsepet neki
2012. aug. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!