Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha itt hagyom őket és nem...

Kata-92 kérdése:

Ha itt hagyom őket és nem tudok senkit megkérni, hogy etesse őket csak majd én fogom vasárnap lesz bajuk?

Figyelt kérdés
A két macskám és a kutyám itt szeretném hagyni péntektől vasárnapig. A kutyát most etettem meg adtam neki két rántott karfiolt meg rizst pár szem sültkrumplit egy nagy tál vizet. A macskáknak egy egy adag whiskas tasakos konzervet meg tejet
2012. aug. 3. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy sokan írták a karfiol nem kaja a kutyának.Rendes kaja elkélne neki..

40 fokban ne hagyd így ott őket,biztosan van valami ismerősöd aki napi egyszer átmegy vízcserére és etetésre.

2012. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Két napot simán kibírnak, ha készítesz ki nekik több tálban bőven nekik való száraz eledelt és vizet (akár egy nagy lavór vizet!), a cicának plusz egy almosdobozt és van lehetőségük hűvösebb helyre, árnyékba húzódni.
2012. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyi időt simán kibírnak.Hagyj nekik sok szárazeledelt és sok vizet.A tasakos nagyon hamar megromlik,ha nem eszik meg rögtön.
2012. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De sok hülye van itt már bocsánat. Az hogy 1-2 napot egyedül lesznek otthon az állatok ki fogják bírni.


Sok vizet hagyj ott nekik, mert most nagyon meleg van. Nagy adag szárazkaját tegyél ki nekik. Az nem romlik el és ki fog tartani 2 napig. Nálunk sem volt gond sose. Én sem tudtam soha senkire bízni őket.

Tejet meg ne itass a macskákkal mert az rossz nekik. Kivéve persze a macskáknak való tej.

2012. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is, a kutyusnak vagy húst vagy tápot adjál, a leírt ételek legfeljebb nasi vagy táplálékkiegészítő. A whiskas drága és szemét. Inkább orijen, ami drága, de jó vagy aldi topixja, ami olcsó, de aránylag jó! Tej nem jó neki, a macskatej is csak kiegészítő. A kérdésre válaszolva igen kibírják, de bármi történhet velük. Ha sürgős doki kell, nem lesz aki lássa a bajt.

- Sok száraztáp, ne csak pár napnyi

- Sok-sok víz, vödörben vagy lavorba, elérhető helyen

- Árnyékos, esővédett hely

2012. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tegnap este fele jöttem haza megetettem a kutyát a macskákat és semmi bajuk nem volt. Igaz, hogy kiderült, hogy a nagyim szombat este mégiscsak áttud menni és anya megkérte át is ment. Semmi bajuk nem volt szombaton se kaptak sok kaját meg vizet. Vasárnap meg a macskám meglátott és rohant mint a fél örült az ölembe én meg vakartam a fülét. Semmi baja nem volt, hogy itt hagytam
2012. aug. 6. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!